» » » Відтепер нерухоме майно реєструють в міській раді

Відтепер нерухоме майно реєструють в міській раді

Зареєструвати свою квартиру, будинок або підприємство відтепер можна в Бучанській міській раді.

З 8 квітня розпочав свою роботу відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Керівник новоствореного відділу Артур Лозінський розповідає, що будь-який громадянин може звернутись, щоб оформити своє майно, зареєструвати фізичну особу-підприємця або юридичну особу. «В першу чергу, громадянин, що бажає зареєструвати майно, має зібрати необхідний пакет документів, визначений чинним законодавством. Після чого, фахівці відділу зареєструють заяву в базі даних, а вже через встановлений законодавством термін, розглянуть подані документи та приймуть рішення про державну реєстрацію, після чого нададуть відповідний документ» - пояснює Артур Юрійович.
Артур Лозінський повідомляє, що відділ намагатиметься створювати максимально зручні та доступні умови для забезпечення реалізації прав громадян у сферах державної реєстрації, при використанні мінімум часу та без довготривалого очікування в чергах.
Відділ працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00. Зареєструвати право на нерухоме майно в Бучанській міській раді може будь-який громадянин у межах Київської області.

Довідка:
Лозінський Артур Юрійович, 1987 року народження. Має вищу юридичну освіту за напрямком «Правознавство», досвід роботи на державній службі більше 5 років.
З березня 2016 року – начальник відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бучанської міської ради.
1 0

Галина КАМІНСЬКА, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №15 від 15 квітня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.