Що з водою в Бучі?

Постав запитання чиновникуОстанніми днями до редакції газети "Бучанські новини" почастішали дзвінки жителів з приводу води, яка тече з кранів.
Звернення були переважно з району Лісової Бучі. Дехто дорікав місцевій владі, яка буцімто не займається цим питанням, а з кранів тече суцільна іржа.
З цього приводу варто зазначити, що з питань якості води та водопостачання в цілому треба звертатися до КП «Ірпіньводоканал». Власне, ми так і зробили.

На наше запитання щодо якості води, яка навіть на перший погляд відлякує і кольором, і запахом, заступник директора КП «Ірпіньводоканал» Віктор Коваленко повідомив наступне.
- З метою поліпшення системи водопостачання в Бучі проводилися роботи по перекільцюванню системи водоводів. Тупиковий водовід довжиною 4,5 км був закільцьований із загальною мережею водоводів. Тому в районі вулиць Інститутська, Рози Люксембург, Некрасова, Гоголя, Пушкінська було тимчасово відключено водопостачання. При підключенні насосної станції по завершенню робіт тиск води так піднявся, що стався викид осаду, який роками накопичується в мережі. Відповідно протягом трьох днів (10, 11, 12 квітня), поки трубопровід не очистився, з кранів текла забруднена вода. На даний час ситуація нормалізувалася.

Наразі КП «Водоканал» прийняло рішення, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів мешканцям означених вулиць, де відбувалися роботи, буде здійснено перерахунок по оплаті за квітень: за три дні (10, 11, 12 квітня), коли відбувалася промивка водогону, мешканці платити не будуть.

КП «Ірпіньводоканал» - Диспетчер тел. 62-828
(м. Ірпінь, вул. Соборна, 1-а)
1 0

газета: "Бучанські новини" №15 від 15 квітня 2016 року
водоканал водопостачання Ірпіньводоканал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.