» » » » Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»

Спортивно-туристичний гурток «TUR-м@нія» Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 прийняв участь у шостому етапі відкритого Кубку Чернігівської області -«Адреналін 2015-2016».
Господарями змагань шостого етапу став м. Ніжин. Змагання проводилися для двох вікових груп.

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Команда молодших учасників змагалася на таких дистанціях:
Особисто-командна «Смуга перешкод» І-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» І-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» ІІ-клас складності.

Команда старших учасників змагалася на таких дистанціях: Особисто-командна «Смуга перешкод» ІІІ-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» ІІІ-клас складності.

Для учасників молодшої команди ці перші виїздні змагання запам’ятаються на довго. Оскільки їм довелось змагатися у закритому приміщенні з цьогорічними Чемпіонами України.

Про високий рівень змагань свідчить той факт, що зал у якому відбувалось дійство дозволяв використовувати висоту 12 метрів, що змушувало дітей з особливою увагою та обережністю виконувати завдання. В такі складні моменти дуже приємно спостерігати за роботою команди, бо прослідковується підтримка, взаємодопомога, відповідальність та злагодженість в діях спортсменів.

Загалом на старт вийшло понад 160 спортсменів, 17 з яких були кандидати в майстри спорту України (КМС).
Учасникам нашої молодшої команди було тяжко змагатися із спортсменами такого рівня, але метою нашої поїздки було здобуття досвіду змагань, а також випробувати свої сили, побачити свої слабкі та сильні сторони, щоб в подальших тренуваннях удосконалити свої навички. Адже молодша команда займається лише 6 місяців.

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Приємний був момент, що при проходженні командної дистанції «Смуга перешкод» учасники старшої команди показали гарний результат. Цьому посприяло приєднання до команди Гутніченка Назарія і Базанової Юлії, Нестеренка Євгена та Мороза Віталія (тренерів Бориспільського міського центру туризму). Які на завершальної дистанції змагалися однією командою.

Кінцевий протокол показав, що з 30 команд наша команда на 13 місці.

Ці змагання дали можливість оцінити нашу підготовку і технічну роботу команди, звернути увагу на допущенні помилки для того, щоб не допустити їх і показати кращі результати на підсумкових змаганнях у травні.

Дякуємо за фінансову підтримку батьківському комітету Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, та директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Гайдаю.

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»


Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»
Олексій Карабут 
туризм зош №4 Карабут
  8
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.