» » » » Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»

Бучанські туристи боролися за Кубок «Ніжин»

Спортивно-туристичний гурток «TUR-м@нія» Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 прийняв участь у шостому етапі відкритого Кубку Чернігівської області -«Адреналін 2015-2016».
Господарями змагань шостого етапу став м. Ніжин. Змагання проводилися для двох вікових груп.

Команда молодших учасників змагалася на таких дистанціях:
Особисто-командна «Смуга перешкод» І-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» І-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» ІІ-клас складності.

Команда старших учасників змагалася на таких дистанціях: Особисто-командна «Смуга перешкод» ІІІ-клас складності; Командна дистанція «Смуга перешкод» ІІІ-клас складності.

Для учасників молодшої команди ці перші виїздні змагання запам’ятаються на довго. Оскільки їм довелось змагатися у закритому приміщенні з цьогорічними Чемпіонами України.

Про високий рівень змагань свідчить той факт, що зал у якому відбувалось дійство дозволяв використовувати висоту 12 метрів, що змушувало дітей з особливою увагою та обережністю виконувати завдання. В такі складні моменти дуже приємно спостерігати за роботою команди, бо прослідковується підтримка, взаємодопомога, відповідальність та злагодженість в діях спортсменів.

Загалом на старт вийшло понад 160 спортсменів, 17 з яких були кандидати в майстри спорту України (КМС).
Учасникам нашої молодшої команди було тяжко змагатися із спортсменами такого рівня, але метою нашої поїздки було здобуття досвіду змагань, а також випробувати свої сили, побачити свої слабкі та сильні сторони, щоб в подальших тренуваннях удосконалити свої навички. Адже молодша команда займається лише 6 місяців.

Приємний був момент, що при проходженні командної дистанції «Смуга перешкод» учасники старшої команди показали гарний результат. Цьому посприяло приєднання до команди Гутніченка Назарія і Базанової Юлії, Нестеренка Євгена та Мороза Віталія (тренерів Бориспільського міського центру туризму). Які на завершальної дистанції змагалися однією командою.

Кінцевий протокол показав, що з 30 команд наша команда на 13 місці.

Ці змагання дали можливість оцінити нашу підготовку і технічну роботу команди, звернути увагу на допущенні помилки для того, щоб не допустити їх і показати кращі результати на підсумкових змаганнях у травні.

Дякуємо за фінансову підтримку батьківському комітету Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, та директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Гайдаю.

0 0

Олексій Карабут 
туризм зош №4 Карабут
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.