» » » Кому заважав «Ланос» Мірошніченків?

Кому заважав «Ланос» Мірошніченків?

Нещодавно до нашої редакції завітали Світлана та Сергій Мірошніченки і розповіли про втрату, за їхніми словами, єдиної годувальниці. В ніч з 15-го на 16-те березня у центрі Бучі невідомі спалили їхній автомобіль.

Як розповідає Світлана, автомобіль спалахнув після опівночі, про що їх повідомили знайомі. Коли Сергій вийшов до автівки, пожежники вже загасили вогонь. Втім, «Ланос» врятувати не вдалося, він згорів вщент. Чоловік розповідає: пожежні експерти зробили висновок, що це був умисний підпал машини. Згодом знайшлись люди, що бачили як хтось кидає коктейль Молотова на капот їхнього автомобіля.

До слова, для цієї родини їхній «Ланос» дійсно є незамінним помічником. Адже Світлана - співачка, а чоловік є організатором її концертів. Автомобілем вони перевозили реквізит та апаратуру для концертної діяльності. Тепер такої можливості позбавилися, відповідно і заробітків.
У розмові Світлана провела паралель між цією подією та їхньою з чоловіком громадською позицією. Справа в тім, що родина брала участь у акціях, спрямованих проти забудови табору «Дружба» в сусідньому Ірпені.

За інформацією інтернет-порталу «Правда Ірпеня» мер на круглому столі висловив негативне ставлення до подій у «Дружбі», однак, за його ж словами, фірма-забудовник своєю діяльністю не порушує закон: «Такі в нас закони, на жаль! І якщо громадськість може прийти і поштовхати паркани, то ми як чиновники цього зробити не можемо. Якщо хтось із нас там з’являється – це одразу розцінюють як втручання у комерційну діяльність», - заявляв Володимир Карплюк.

Забудовник, а саме директор ТОВ «Розбудова» Олег Мелещук у свою чергу зазначав, що нічого протиправного не чинить: «Поки що ніяких незаконних дій ми не робили. Є право власності на будівлі, є декларація, є дозвіл на початок робіт. А робітникам забороняють працювати. Ми будемо вирішувати це питання в суді», - повідомляв раніше орендар території табору «Дружба».

Світлана ж у своєму коментарі наголосила, що влада виявляє бездіяльність у цьому питанні. Очевидно, питання дійсно непросте: своя правда і у влади, і у забудовника, і у активних громадян.

Наразі від того родині Мірошніченків не легше. Машина відновленню не підлягає. Поки її не забрав евакуатор, вони вирішили привернути увагу громадськості до події своєрідним чином – влаштувати флешмоб. Сім’я вивісила на авто прапор України, а всередині розмістила дитячі іграшки, адже Мірошніченки в першу чергу багатодітні батьки. Також вони розмістили плакати з концертів у знак того, що вони займаються культурною діяльністю, а не бізнесом.
Безперечно, висновок пожежників, які вбачають у цьому інциденті підпал, насторожує родину. Оскільки, за їхніми словами, ворогів у них нема, адже вони люди мирні. Тому й пов’язують втрату з участю в акціях на захист «Дружби» та гострі висловлювання.
На сьогодні відкрито кримінальне провадження у цій справі та ведеться слідство. Редакція, в свою чергу, сподівається на те, що справжні винуватці підпалу будуть виявлені і понесуть заслужену кару.
Зараз родина постраждалих від підпалу просить всіх небайдужих про допомогу. Номер рахунку: ПриватБанк, Мірошніченко Сергій Вікторович 4149-4378-2202-2297
0 0

Галина КАМІНСЬКА 
мнс пожежа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.