» » » Фтизіатрична служба запрацює у відремонтованому приміщенні

Фтизіатрична служба запрацює у відремонтованому приміщенні

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.
У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз національним лихом. З тих пір ситуація залишається складною: в 1995 році була зареєстрована епідемія і з того часу відбулося зростання захворюваності в 1,3 рази.
На сьогодні у державі на офіційній реєстрації знаходяться понад 28 тис. осіб, які страждають на туберкульоз, в тому числі 10 тис. – це особи з так званим мультирезистентним туберкульозом, який вже стійкий до препаратів для лікування чутливого туберкульозу.

Фтизіатрична служба запрацює у відремонтованому приміщенніНезважаючи на всі заходи, яких вживають для запобігання цій хворобі, щогодини туберкульозом заражаються троє жителів нашої країни, щогодини вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5% населення.
Депутати Бучанської міської ради під час проведення сьомої сесії сьомого скликання 25 лютого прийняли рішення щодо створення фтизіатричної служби у місті. Наразі продовжується робота з її створення як окремого структурного підрозділу поліклініки.

Паралельно тривають ремонтні роботи у приміщенні колишнього рентгенкабінету, де згодом працюватимуть медичні фахівці відповідного профілю. У Бучанській міській поліклініці діє Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки. В рамках виконання цієї програми населенню міста Буча медична допомога надається в повному обсязі.

Медики наголошують: важливо пройти обов’язковий щорічний диспансерний огляд на базі Бучанської міської поліклініки, яка працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 19.00, в суботу з 9.00 – 14.00.
газета: "Бучанські новини" №12 від 25 березня 2016 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.