» » » Фтизіатрична служба запрацює у відремонтованому приміщенні

Фтизіатрична служба запрацює у відремонтованому приміщенні

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.
У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз національним лихом. З тих пір ситуація залишається складною: в 1995 році була зареєстрована епідемія і з того часу відбулося зростання захворюваності в 1,3 рази.
На сьогодні у державі на офіційній реєстрації знаходяться понад 28 тис. осіб, які страждають на туберкульоз, в тому числі 10 тис. – це особи з так званим мультирезистентним туберкульозом, який вже стійкий до препаратів для лікування чутливого туберкульозу.

Незважаючи на всі заходи, яких вживають для запобігання цій хворобі, щогодини туберкульозом заражаються троє жителів нашої країни, щогодини вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5% населення.
Депутати Бучанської міської ради під час проведення сьомої сесії сьомого скликання 25 лютого прийняли рішення щодо створення фтизіатричної служби у місті. Наразі продовжується робота з її створення як окремого структурного підрозділу поліклініки.

Паралельно тривають ремонтні роботи у приміщенні колишнього рентгенкабінету, де згодом працюватимуть медичні фахівці відповідного профілю. У Бучанській міській поліклініці діє Загальнодержавна цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки. В рамках виконання цієї програми населенню міста Буча медична допомога надається в повному обсязі.

Медики наголошують: важливо пройти обов’язковий щорічний диспансерний огляд на базі Бучанської міської поліклініки, яка працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 19.00, в суботу з 9.00 – 14.00.
0 0

газета: "Бучанські новини" №12 від 25 березня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.