» » » Садові товариства - на індивідуальну житлову забудову

Садові товариства - на індивідуальну житлову забудову

25 лютого 2016 року на сесії Бучанської міської ради було прийнято рішення «Про прийняття за основу Положення про порядок переведення під індивідуальну житлову забудову територій садових товариств в місті Буча Київської області».

Це положення було прийнято з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території садових товариств «Берізка» та «Вишневе» в місті Буча, виходячи з необхідності врегулювання питань існуючої містобудівної ситуації на вказаних територіях. Воно регламентує порядок надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (детального плану території) на переведення території садівничих товариств або їх частини під індивідуальну житлову забудову, а також на будівництво індивідуальних житлових будинків або реконструкцію існуючих садових будинків в житлові. Переведення території садівничих товариств під індивідуальну житлову забудову здійснюється згідно затвердженого рішенням міської ради переліку садівничих товариств, що можуть бути переведені під індивідуальну житлову забудову у відповідності з генеральним планом міста Буча в та містобудівною документацією.
З метою отримання дозволу на виготовлення містобудівної документації правління товариства має звернутись до міського голови або відділу містобудування та архітектури з письмовою заявою.

До заяви додаються наступні документи:
засвідчена нотаріально копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
Засвідчена нотаріально копія статуту садівничого товариства в повному обсязі;
Витяг з протоколу загальних зборів членів садівничого товариства, засвідчений належним чином;
Схема території садівничого товариства, завірена підписом голови правління та печаткою садівничого товариства;
Заключення ліцензованого суб’єкта господарювання про інженерно-геологічні умови території з відповідними рекомендаціями щодо її переведення під індивідуальну житлову забудову, якщо ділянка знаходиться в складних геологічних умовах.

Виготовлення містобудівної документації на переведення території під житлову забудову здійснюється ліцензованим суб’єктом господарювання на замовлення, та за кошти членів садівничого товариства або інвесторів. Детальний план території на переведення території садівничого товариства під індивідуальну житлову забудову, розроблений та погоджений в установленому порядку, не підлягає експертизі, але підлягає громадському обговоренню. Розгляд заяви здійснюється відділом містобудування та архітектури Бучанської міської ради протягом 7 (десяти) робочих днів з дня реєстрації заяви.

Підставою для відмови у видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво індивідуального житлового будинку або на реконструкцію існуючого садового будинку в житловий є невідповідність намірів забудови земельної ділянки положенням генерального плану міста Буча, затвердженого в установленому чинним законодавством України порядку.

Рішення приймаються:
Міською радою, у разі необхідності зміни цільового призначення (використання) земельної ділянки;
Виконавчим комітетом міської ради, у разі наявності у забудовника правовстановлюючих документів на право власності або користування земельною ділянкою за цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Прийняття рішення є підставою для отримання технічних умов на проектування об’єкта будівництва та здійснення проектно-вишукувальних робіт. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки не допускається. Реконструкція існуючих садових будинків під споруди виробничого призначення не допускається. Особи, що винні в порушенні вимог цього Положення, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Спори, що можуть виникнути з питань застосування цього Положення, мають вирішуватись в судовому порядку.

Якщо у Вас виникли додаткові питання – звертайтесь до відділу містобудування та архітектури Бучанської міської ради.
0 0

газета: "Бучанські новини" №10 від 11 березня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.