» » » Як жінку ошукали на 1,5 тисячі гривень

Як жінку ошукали на 1,5 тисячі гривень

Чи завжди добра справа повертається добром? Випадок, що стався минулого тижня з працівницею одної із міських аптек, черговий раз переконав жінку, що не варто довіряти й зайвий раз відгукуватися на прохання людей.

Пані Ольга стояла за прилавком. До аптеки зайшов чоловік й попросив розміняти «дрібні» гроші на більш «крупні» - і простягнув до фармацевта купюри по 50 гривень , сума яких, за його словами, становила 2,5 тисячі. Так як часто у закладі, де продаються ліки, дуже потрібні дрібні гроші для видачі здачі покупцям, жінка погодилася здійснити такий обмін.

Як жінку ошукали на 1,5 тисячі гривеньВзявши купюри до рук, почала перераховувати. У результаті – виявилося, що сума грошей не 2,5 тисячі, як каже добродій, не вистачало 100 гривень. Чоловік був здивований, почав перераховувати сам. «Так, дійсно», - підтвердив він і тут же з кишені дістав купюру 100 гривень і додав до основної суми. Фармацевт взяла «дрібні» гроші у чоловіка, а з каси дістала крупнішими купюрами по 200, 500 гривень і віддала 2,5 тисячі.

Здавалося, виручили один одного. Проте найгірше, що через деякий час, в аптеці виявили недостачу. Півтори тисячі не було.
Ольга занервувала, почала відновлювати в голові події дня. І тут же згадала про незнайомця, що приходив. «Невже ця люб’язна людина ошукала нас серед білого дня?» - в працівниці аптеки не вкладалося в голові. Адже вона уважно порахувала гроші і спостерігала як чоловік з рук в руки віддав їх. Як так сталося? Чому? Певно спритність рук і обізнаність у шахрайських справах «розвели» досвідчену жінку на рівному місці.

«Пропали мої півзарплати, - ділиться наболілим сердешна. – Буде мені наука!»
До речі, подібні махінації з грошовими купюрами не така уже і рідкість.

Чимало випадків, пов’язаних із шахрайством, часто стається із людьми літнього віку. Незнайомі люди представляються працівниками соціальних служб і пропонують «фінансову допомогу». Шахраї входять у довіру і отримують свою «здобич». Пенсіонери наївно розмінюють фальшиві гроші, віддаючи свої заощадження з мізерних пенсій.

Досить часто можна потрапити «на гачок» і викласти немалу суму, коли «працюють» цигани. Так, бучанка, яка працювала у банку міста стала черговою «жертвою» і вимушена була взяти кредит, аби віддати 50 тисяч. Сама віддала гроші з каси і лише потім зрозуміла, що була під впливом гіпнозу.
Зазвичай, потерпілі не звертаються до поліції, адже доказів немає, та й соромно.

У відділі поліції зазначають, що випадки, коли людині підсовують фальшиві гроші або ж повертають не всю суму, поширені. Тож, будьте уважні, аби не потрапляти «на гачок» шахраїв.
0 0

Вікторія ШАТИЛО 
газета: "Бучанські новини" №9 від 4 березня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.