» » » Iрпiнь відвідала Міністр Кабінету Міністрів України

Iрпiнь відвідала Міністр Кабінету Міністрів України

Сьогодні Iрпiнь відвідала Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко.
У Конференц-Холі Ірпінь відбувався «круглий стіл», який проводив Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Його учасники обговорювали проблеми і перспективи законодавчого регулювання служби в органах місцевого самоврядування.
Далі Ганна Онищенко відвідала Центр надання адміністративних послуг - Прозорий офiс, ознайомилася з роботою реєстраторів. Приемно вiдзначити, що Iрпiнський Центр надання адмiнiстративних послуг - Прозорий офiс визнано найкращим на Киïвщинi i одним з найкращих в Украïнi!

Нагадаю, що нещодавно функцiï підрозділів Міністерства юстиції передали органам місцевої влади. Ми першими на Киïвщинi змогли отримати функції з реєстрації бізнесу, громадських організацій та майнових прав на нерухоме майно.
Також гостя ознайомилася з роботою Муніципальної варти та відзначила позитивні зміни у якості надання послуг громадянам в Ірпені.

Ми готові працювати й удосконалювати ті послуги, які сьогодні вже надаємо ірпінчанам. А також сподіваємося, що в рамках децентралізації місцевим органам буде передано ще низку повноважень, зокрема й функції державних кадастрових реєстраторів, і функції ДАБІ та інші. Часто виникають труднощі, бо орган місцевого самоврядування не має тих повноважень, які хоче отримати територіальна громада. Маю надію, що передовий досвід роботи Прозорого офісу в Ірпені буде лише вдосконалюватися, йдучи в ногу з часом.


0 0

Ірпінь Прозорий офіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.