» » » Контейнерні майданчики замість захаращених підворіть

Контейнерні майданчики замість захаращених підворіть

У місті триває планова робота з облаштування територій контейнерними майданчиками, куди мешканці багатоповерхівок та у деяких місцях приватного сектору будуть утилізувати свої побутові відходи.

У відділі благоустрою Бучанської міської ради повідомили, що заплановано асфальтування та огородження парканами всіх контейнерних майданчиків.
Контейнерні майданчики замість захаращених підворіть

Представники ЖЕКУ також зацікавлені у комфорті й естетиці прибудинкових територій, прилеглих до багатоповерхівок. Але скаржаться, що в умовах економічної кризи не завжди вистачає фінансування. І попри це, на сьогодні вже оновили й привели до ладу майданчики з контейнерами для сміття прибудинкових територій по вулицях Нове шосе, 3 та Енергетиків, 19.
«На балансі Бучанського ЖКГ 43 контейнерних майданчика, 30 з них обслуговує наше підприємство, - повідомляє начальник ЖКГ Володимир Кравчук. - Ми звернулися до місцевої влади з проханням виділити кошти на обладнання інших територій з контейнерами для побутового сміття».

Схожа ситуація й у приватному секторі. По вулицях Івана Франка, Революції, Гоголя, Дмитра Вишневецького, де встановлені контейнери для твердих побутових відходів і люди ними користуються згідно з тарифним планом, майданчики потребують оновлення.
Відділ благоустрою Бучанської міської ради звертає увагу мешканців приватного сектору, щоб використовували територію з контейнерами для побутових відходів за призначенням. Адже дуже часто люди починають вивозити будівельне сміття, захаращувати територію, роблячи таким чином цілі склади непотребу біля контейнерів чи будь-де в іншому місці громадського призначення.

Шановні бучанці, просимо вас дбати про чистоту і порядок не лише у своїх домівках і за своїм парканом, а й у місті в цілому. Хто як не ми спільними зусиллями можемо зробити рідну Бучу чистою й гарною?
0 0

Вікторія ШАТИЛО 
газета: "Бучанські новини" №8 від 26 січня 2016 року
благоустрій
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.