» » » » Юні футболісти повернулися з міжнародного турніру зі Львова

Юні футболісти повернулися з міжнародного турніру зі Львова

Завершилась поїздка юних бучанських футболістів на 6 міжнародний турнір "Кубок дружби" до Львова, який проходив з 4 по 8 лютого цього року.

Всього в турнірі брали участь 50 команд різних вікових груп з 2003 по 2008 роки народження. Зігравши 4 гри ми посіли 2 місце і попали в фінальну групу...
Команди Одеси, Ужгороду, Львівські "Карпати" та бучанська команда «Ніка» вели боротьбу за фінал. Програвши одеситам – «маврам» дитячого футболу України, команда з Бучі грали вже за 3 та 4 місце з "Карпатами".


Звичайно, після ігор були сльози, розчарування… маленькі футболісти (2008 року народження) ще й психологічно не готові до ігор на такому високому рівні.
Ніна Полякова: «Я знаю, що в таких турнірах ми набуваємо досвіду. І команда, і я, як тренер - дуже вдячні в першу чергу батькам дітей з нашої команди за підтримку, за віру в своїх дітей. Наша команда не гірша професійних клубів дитячого футболу великих міст Украіни. Адже ці команди вже об'їздили не одну країну Європи по турнірах...

Хочеться особливо подякувати батьків Вані Колесніка. Він хворів і не зміг поїхати разом з нами, але батько привіз його, в неділю, на півфінальну гру своїм автомобілем.. Ось приклад відповідальності перед командою - я вдячна цій сім'і. Емоції, розчарування позаду. Я вірю, що наші кубки і медалі ще попереду!»
Команда і батьки вдячні за матеріальну і моральну підтримку Василя Олексюка - секретаря Бучанськоі міськоі ради, Юрія Сурая - бізнесмена, фаната дитячого футболу, Володимира Прищепу - батька нашого юного футболіста. Завдяки підтримки - наша команда проживала в чудовому готелі, харчувались в ресторані та транспортування в комфортабельному автобусі.
1 0

Бучанська ДЮСШ 
футбол ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.