Кафе «АВС» переїжджає

Улюблене бучанське кафе переїжджає зі звичного приміщення на першому поверсі в будинку міської ради на нове місце. Насправді, не дуже далеко – в будинок №4 по проспекту Богдана Хмельницького. Наразі тривають процедури з оформлення оренди, після чого КПГХ Продсервіс проведе ремонт приміщення і встановить обладнання.

Ми запитали Йосипа Болеславовича Краснодемського, директора Територіального центру, стосовно продовження харчування особливої групи соціально незахищених осіб з фізичними обмеженнями, яке здійснювалося через кафе «АВС».

«Одразу уточню, – зазначив Йосип Болеславович, – що ця група осіб охоплює одиноких людей, які неспроможні самостійно приготувати їжу, але можуть пересуватися. Наприклад, це ті, хто переніс інсульт або має синдром Паркінсона. Стосовно них виконком Бучанської міської ради прийняв особливе рішення: тимчасово, на період ремонтних робіт, розвозити гарячі обіди по домам, щоб не припиняти надання їм цього типу соціальної допомоги. Обіди розвозяться в лоточках – перші і другі страви, салати».

Контроль і облік обслуговування соціально незахищених осіб з фізичними обмеженнями здійснюється Територіальним центром згідно з рішенням комісії з соціального захисту населення при виконкомі міської ради. Соціальний захист населення здійснюється згідно з загальноміською програмою «З турботою про кожного», на функціонування якої міським бюджетом цього року передбачено 924 тисячі гривень.
1 0

Микола Дем`янов, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №5 від 5 лютого 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.