» » » Урочисте вшанування пам’яті за загиблими у визволенні Київської області від нацистів

Урочисте вшанування пам’яті за загиблими у визволенні Київської області від нацистів

О!Друга світова!
В біленькі наші хати
Ти не спитавши дозволу – ввійшла
Ти забирала мужа,сина, брата
Живими їх уже не віддала
Хто як не ми про подвиг їх згадає
Хто як не ми їх возвеличить, пом’яне
Отих солдатів, що живих уже не має
Тих матерів,чия душа не заживе


День визволення Київської області від фашистської окупації – особливий і пам’ятний. У ньому – наша гордість за подвиги і біль за загиблими. Кожен метр рідної землі окроплений кров’ю наших дідів. Багато братських могил залишилося на нашій землі.

4 лютого 2016 року біля Пам’ятника Слави у м. БУЧА відділ культури та спорту Бучанської міської ради провели урочисте вшанування пам’яті за загиблими у визволенні Київської області від нацистів у Другій світовій війні та покладання квітів.
Урочисте вшанування пам’яті за загиблими у визволенні Київської області від нацистів


Під час заходу головний спеціаліст відділу культури та спорту Світлана Авдіюк розповіла про історичні факти: протягом півтора місяця війська 1-го Українського фронту, за підтримки партизан, мирного населення готувалися до визволення столиці України. Місто було звільнене в ході Київської наступальної операції, що тривала з 3 по 13 листопада 1943 року. Але сам процес визволення від нацистської окупації Київської області розтягнувся майже на півроку і завершився 4 лютого 1944 року.
З глибокою вдячністю і скорботою ми схиляємо голови перед тими, хто наблизив світлий день Перемоги. За ратний подвиг, за мужність і героїзм, за відданість Батьківщині ми щиро вдячні воїнам-визволителям, які власним життям заплатили за визволення рідної Київщини.
0 0

Відділ культури Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.