» » » З 1 лютого бучанські школярі 1-4 класів харчуються за бюджетні кошти

З 1 лютого бучанські школярі 1-4 класів харчуються за бюджетні кошти

Їдальня Бучанської школи №5, 2009 рік27 січня на спільному засіданні депутатських комісій з питань освіти та з питань бюджету, а також засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради.
Начальник відділу освіти, Олег Цимбал, проінформував про результати організації харчування школярів у відповідності до останніх змін в законодавстві, про результати опитування батьків та педагогів, підсумки наради з питань харчування, яка відбулася вчора.

Були надані розрахунки фінансових можливостей міського бюджету у цій сфері. Надана інформація про коректування перспективного меню для його подальшого використання в школах міста.

За підсумками зазначеної роботи виконкомом було прийняте рішення:
- встановити з 1.02.2016 року для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Буча вартість надання послуг з харчування одного учня на день 13,00 грн. 100% за рахунок коштів місцевого бюджету;

- встановити з 1.02.2016 року для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з числа пільгових категорій вартість надання послуг з харчування одного учня на день 19,00 грн. 100% за рахунок коштів місцевого бюджету;

- забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, учнів батьки яких загинули в зоні проведення АТО, учнів батьки яких перебувають в зоні проведення АТО;

- забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1–4 класів з числа дітей-інвалідів, дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Відмінність від попереднього варіанту полягає у тому, що від 1.02.2016 року до складу гарячого обіду, який отримають всі, без винятку, учні 1-4 класів ЗОШ міста Буча, не буде входити І страва (суп, борщ і т.і.). Тому вартість стає меншою, складові обіду зменшились, але гарантований обід буде у всіх.

За бажанням батьків, дитина може придбати до обіду І страву, які обов’язково продовжать готувати. Але це додатково, за батьківські кошти.
З механізмом повернення, або врахування в оплату І страв раніше внесених батьками коштів - найближчим часом буде проінформовано.

ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ.Сьогодні відбулись: спільне засідання постійних депутатських комісій з питань освіти та з питань бю...

Опубликовано Ларисой Матюшенко 27 января 2016 г.
1 0

Лариса Матюшенко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.