» » » В Ірпені побудують нові свердловини глибинного водозабору

В Ірпені побудують нові свердловини глибинного водозабору

Володимир Карплюк про плани водоканалу на 2016
Протягом 2016 року в Ірпені буде споруджено 7-8 свердловин глибинного водозабору. Про це заявив Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк в інтерв’ю газеті “Ірпінський вісник”.

За словами мера, в минулому році питання якості води та її кількості особливо в жаркий період хвилювало багатох ірпінчан. Тому в 2016-тому вирішено приділити особливу увагу розвитку водопостачальної мережі.

Окрім нових свердловин з масштабних планів також – закільцювання, зокрема по вул. Чехова, по Гостомельському шосе. “Можливо закільцювань буде більше, оскільки вода, яка рухатиметься по закільцьованій мережі, не застоюватиметься. А це значить, що вона не буде набирати у себе різні домішки, зокрема з труб”, – сказав Володимир Карплюк.

За його словами, в цьому році передбачено будівництво потужної (3000 кубів) станції підйому на Стоянці.
Запланована диспетчеризація свердловин. Це дасть можливість дистанційно керувати об’єктами, бачити в якому стані знаходяться свердловини, вчасно помічати поломки на відстані. І, відповідно, швидше реагувати. А інколи – працювати на випередження. Питання водовідведення буде також пріоритетним, каже мер.
Правда Ірпеня, www.zpi.com.ua 
Ірпіньводоканал Ірпінь
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.