» » » В Ірпені дев’ять медичних працівників отримали соціальне житло

В Ірпені дев’ять медичних працівників отримали соціальне житло

22 січня в місті Ірпені відбулося відкриття гуртожитку для працівників медичної сфери. Перші дев’ять лікарів, медичних сестер отримали ключі та сертифікати на отримання кімнати у гуртожитку.
В Ірпені дев’ять медичних працівників отримали соціальне житло

«Ми поставили амбітну мету – за декілька років перетворити Ірпінь на місто здоров’я з розвинутою медичною галуззю. Ми створюємо комфортні умови лікування пацієнтів і роботи лікарів, але чудово розуміємо, що самі по собі ні затишніі стіни, ні новітня техніка не можуть дати бажаного результату. Для якісних медичних послуг необхідні хороші фахівці. А про хороших фахівців треба турбуватися. Ми прагнемо, щоб ірпінські лікарі відчували турботу про себе», – поділився міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

«Тепер наші працівники охорони здоров’я не тільки зможуть працювати в нормальних умовах, а й проживати, – підкреслив у вітальній промові перший заступник міського голови Дмитро Христюк. – Хочу особисто подякувати депутатам Ірпінської міської ради, які надавали допомогу у будівельних роботах, допомогли придбати плити на кухню тощо».

«Я багато років працюю в системі охорони здоров’я і часто буває так, що влада добре знає, що зобов’язані робити медики. І, на жаль, часто забуває про те, що у медичних працівників є свої, в тому числі, соціальні потреби, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олег Ременник. – Сьогоднішня подія – це яскраве свідчення розуміння Ірпінської міської влади того, що тільки вирішивши соціальні проблеми медичних працівників, можна сподіватися на високий рівень надання медичної допомоги».

Дмитро Христюк запевнив, що міська адміністрація спільно з департаментом охорони здоров’я Київської області докладе усіх зусиль, щоб медична галузь Ірпеня була однією з кращих не тільки в Київщині, а й в Україні.

Також перший заступник міського голови повідомив, що цього тижня буде підписаний договір з проектною компанією, яка проектуватиме майбутній медичний центр, де будуть втілені сучасні європейські медичні технології.

Варто зазначити, що перший поверх збудований у 1989 році. Будівництво другого поверху розпочали у 2007 році, але роботи зупинили. Відновили лише у 2015 році. Протягом шести місяців була зроблена добудова приміщення та його утеплення, проведена заміна вікон, повна заміна комунікацій (електрики, каналізації), встановлено нові газові котли. Було проведено капітальний ремонт 20 житлових кімнат, 2 кухонь, санвузлів, встановлено окремі лічильники для води та електроенергії. Невдовзі розпочнеться робота по благоустрою території навколо приміщення.
1 0

Ірпінська міська рада, www.imr.gov.ua 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.