» » » Зимові канікули: Майстер-класи доброти

Зимові канікули: Майстер-класи доброти

У Центральному будинку культури Бучі, в теплій святковій атмосфері тривають майстер-класи від досвідчених викладачів та митців для родин нашого міста.

Під час зимових канікул та новорічних свят, 4 й 5 січня 2016 року у Центральному будинку культури Бучі відбуваються заняття з бісер-плетіння (викладач Бучанської школи мистецтв ім.Л.Ревуцького Євгенія СЕРЕДА), з Петриківського розпису (Світлана СІГІДА), малювання кавою, ліпки пластиліном та інш. (викладачі Будинку культури, вул.Яблунська, та Бучанського центру позашкільної освіти).

Тепла атмосфера свята мистецтва зустрічала малечу духмяним чаєм, домашнім абрикосовим варенням, печеньками та бубличками.

Натхненні митці дарували юним майстрам-початківцям свою любов до народної творчості, мистецтва, краси, відкривали секрети власної захопливої професії.
У гості до учасників творчих майстер-класів завітали улюблені казкові герої Дід Мороз і Снігуронька. Вони розворушили діток, закружили у святковому хороводі, зігріли запальними танцями, додали святкового настрою.

Як зазначила директор Центрального будинку культури Бучі Олена ГОРДЕЙЧУК, такі мистецькі навчальні заходи потрібні маленькім бучанцям та їх батькам, перш за все, для щирого теплого спілкування.

1 0

Анатолий Бальчос, фото автора 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.