» » » Підприємство "Теплокомунсервіс" активно реалізовувало програму з теплозбереження в школах та дитячих садочках

Підприємство "Теплокомунсервіс" активно реалізовувало програму з теплозбереження в школах та дитячих садочках

Інформація про проведені заходи щодо реалізації програми з енергозбереження

Комунально-побутовим підприємством "Теплокомунсервіс" за участю колективів закладів освіти м. Бучі на здійснення програми з енергозбереження виконано ряд робіт по оптимізації, модернізації систем теплопостачання дошкільних навчальних закладів та загально освітніх шкіл.

Підприємством за власні кошти встановлено лічильники обліку теплової енергії у всіх закладах освіти.

При вирішенні завдань з енергозбереження використовувався індивідуальний підхід до проблем з теплозабезпечення кожного окремого закладу освіти, а саме:

ЗОШ №1

(вул. Маліновського,74)
Встановлено: індивідуальну блочну котельню на газовому паливі; блочну котельню на альтернативному виді палива, а саме твердопаливний, пелетний; повна заміна підземних теплових мереж на попередньо ізольовані; проведені ремонтні робіти; монтаж та підключення обладнання, тощо.

ЗОШ №2

(вул. Шевченка,14)
У школі здійснена реконструкція та капітальний ремонт внутрішніх систем опалення школи; заміна старих котлів на нові жаротрубні енергоефективні; реконструкція та повна заміна трубопроводів в приміщенні індивідуальної шкільної котельні до теплової камери; встановлення мережевих насосів; встановлення піролізного твердопаливного котла; встановлення системи хімводоочищення та генератор резервного електропостачання; монтаж та підключення обладнання.


ЗОШ №3

(вул. Вокзальна,46)
Встановлено: індивідуальне енергоефективне газове обладнання; встановлення котла на альтернативному виді палива, а саме твердопаливний, пелетний; підключення електродвигунів насосів — 4шт; підключення котлів — 4шт; монтаж та підключення іншого обладнання.

ЗОШ №4

(вул. Героїв Майдану 15-а)
У закладі замінено засувки, відрегульовано теплоносій по поверхам та класним кабінетам; повна реконструкція в тепловій камері з заміною засувок ДУ100-2шт.


Бучанська гімназія

(вул. Героїв Майдану 15-а)
У школі зроблена ревізія, ремонт засувок в тепловій камері; ізоляція труб Ду 76 в тепловому пункті; технічний нагляд під час ремонту системи опалення.

ЗОШ №5

(вул. Вокзальна,104)
Проведені роботи: заміна насосних агрегатів теплової мережі на сучасні енергоекономічні; установка та введення в експлуатацію твердопаливного котла; монтаж та підключення спеціального обладнання; переведення підігріву води від електроенергії для потреб класних приміщень та харчоблоку школи.

ДНЗ №1 “Сонячний”

(вул. Героїв Майдану 15-а)
Проведена реконструкція теплового пункту з встановленням двох нових шарових кранів ДУ50; повна заміна тепломережі від дитячого садка до теплової камери на попередньо ізольовані (70м).

ДНЗ №2 “Горобинка”

(вул. Героїв Майдану 15-а)
Підприємством відремонтовані та відрегульовані засувки в тепловій камері.

ДНЗ №3 “Козачок”


Встановлено індивідуальну блочну котельню з енергоефективними газовими котлами;
монтаж та підключення електрокотлів; підключено інше обладнання.

ДНЗ №4 “Пролісок”

(вул. Вишневецького 13)
У садочку встановлено індивідуальне опалення з заміною котла на енергоефективний; встановлено та підключено 6 електробойлерів гарячої води;
З метою забезпечення можливості підключення бойлерів до електромережі прокладено новий кабель (200м).

ДНЗ №5 “Капітошка”

(вул. Вишнева 3)
Проведено обслуговування індивідуального теплового пункту; регулювання систем опалення; промивання хімічним розчином теплообмінника гарячого водопостачання; монтаж та введення в експлуатацію електробойлера гарячої води.

ДНЗ №6 “Яблунька”

(вул. Яблунська 203-Є)
Проведено регулювання опалення по кабінетам та підігрівом підлоги; прокладання теплової мережі від котельні до дитячого садка на попередньо ізольовані (500м).

НВК “Берізка”

(вул. Стадіонна 5)
Підприємством проведена ревізія, регулювання внутрішніх систем опалення дитячого садка та школи, перевірка на предмет протікань та виконання аварійних ремонтних робіт внутрішніх теплових мереж; розроблена програма реконструкції внутрішніх інженерних мереж та перехід на забезпечення потреб школи та дитячого садка гарячим водопостачанням від електроенергії.

Підприємство і надалі продовжує обслуговувати Бучанські заклади освіти інженерно-технічним персоналом підприємства, здійснює постійний моніторинг роботи контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.
1 0

Сергій ПИРЧ, директор ПКПП “Теплокомунсервіс” 
Теплокомунсервіс зош №1 зош №2 ЗОШ №3 зош №4 зош №5 СЗОШ №5 ДНЗ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.