» » » «Прозорий офіс» в Ірпені – європейський рівень

«Прозорий офіс» в Ірпені – європейський рівень

Одним з показників дієвості місцевої адміністрації є її здатність переходити на новий, європейський рівень спілкування з громадянами. Ірпінська влада зробила дуже якісний крок у цьому напрямку, відкривши 12 жовтня Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» (ЦНАП). Тепер мешканці Приірпіння можуть отримати інформацію чи довідку швидко, без черг і нервових стресів.

Що таке «Прозорий офіс»

В Ірпінському варіанті – це весь перший поверх міської ради, площею близько 540 квадратних метрів. Тут немає звичних дверей, все у склі. У такому ж стилі виготовлені і робочі столи, за якими надають послуги 30 (з 38 запланованих ) працівників.

У вестибюлі – довідковий стіл. Тут ввічливі дівчата допоможуть вам попасти до потрібного вам спеціаліста. Можете обійтися і без їх допомоги – поряд стоять два термінали з кнопками всіх служб. Натискуєте на потрібну ( скажімо, водоканал) і отримуєте карточку, на якій стоїть номер вашої черги і номер віконця, до якого ви записалися. Ваша черга висвітлюється на моніторах. Все без метушні, сварок і «хитрунів» у черзі. І ще одне , дуже суттєве. Раніше, стикаючись з працівниками різних служб, вас не покидало відчуття, що ви чимось завинили перед ними. Нині все по-діловому, з максимальною увагою і повагою до відвідувача.

У Центрі є спеціальна прозора кімната для прийому громадян головою міста та його заступниками.

Не забули у «Прозорому офісі» і про батьків з дітьми. Поки батьки вирішуватимуть свої питання, діти зможуть гратися у спеціальній скляній кімнатці, наповненій іграшками.

Цікавлюсь у відвідувачів Центру про їх враження. Пенсіонерка користується послугами «Прозорого офісу» не вперше. І кожен раз залишалася після спілкування з працівниками задоволеною. Питання, які її цікавили, вирішувалися чітко і якісно.

Жінка, яка вперше випробовує можливості Центру, розпитує адміністраторів чи надаються громадянам, і на яких умовах, юридичні консультації. Їй розказують, що всі ( у межах можливостей) консультації надаються безкоштовно, а при потребі юристи скеровують відвідувачів до потрібної йому служби.

Молода жінка, якій до цього довелося пройти випробовування чергами в інших місцях, дуже позитивно сприймає Центр, підкреслюючи його європейськість за всіма показниками.

Послуги, які надаються, статистика, графік прийомуРеєстрація юридичних та фізичних осіб
Ірпінське міське управління юстиції
Загальний відділ
Відділ земельних ресурсів
Відділ містобудування та архітектури
Відділ житлово-комунального господарства
Служба у справах дітей та сім’ї
Ірпінське земельно-кадастрове бюро
Теплоенергопостач
Контроль благоустрою
Ірпіньводоканал
Управління ЖКГ «Ірпінь»
КП «Ірпінське БТІ»
Ірпінський РП ПАТ «Київобленерго»
Ірпінський МВ ГУ ДСНС
Правління Держсанепідслужби
Управління ветеринарної медицини
Волонтери
Юридична консультація
АТО
ЦНАП Інші питання
Благоустрій


За період від 2по 20 листопада послугами «Прозорого офісу» скористалися 3067 громадян. З них 934 припадає на Ірпіньводоканал; 611 – на «Київобленерго»; ЦНАП Інші питання – 455; відділ містобудування і архітектури – 234, відділ земельних ресурсів – 206; Теплоенергопостач – 118, юридична консультація – 61, служба у справах дітей та сімї – 50, волонтери – 16, АТО- 5 тощо.

Голова Ірпеня Володимир Карплюк приймає громадян у «Прозорому офісі» двічі на місяць. Щоб попасти до нього на прийом, слід записатися по телефону 67 136. Його заступники приймають громадян у відведені дні без запису.

Графік
особистого прийому громадян керівним складом
виконавчого комітету Ірпінської міської ради


п/п

Посада керівникаПрізвище, ім’я по батьковіДні прийомуГодини прийомуПоверх,


кабінет
1Міський головаКарплюк Володимир Андрійовичдруга, четверта середа08.00-11.00Центр надання адміністративних послуг
2Секретар радиДенисенко Юрій Олександровичдруга, четверта середа9.00-12.00Центр надання адміністративних послуг
3Перший заступник міського головиХристюк Дмитро Вікторовичперший, третій вівторок9.00-12.00Центр надання адміністративних послуг
4Заступник міського головиСемко Наталія Григорівнаперша, третя п’ятниця9.00-12.00Центр надання адміністративних послуг
5Заступник міського головиМихальченко Лідія Яківнаперший, третій четвер9.00-12.00Центр надання адміністративних послуг
6Керуючий справамиКарєв Костянтин Юрійовичдругий, четвертий понеділок9.00-12.00Центр надання адміністративних послуг


Жінки, яким присвоєно звання „Мати-героїня”, інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

«Прозорий офіс» працює з 8 до 17 . Перерва на обід з 12 до 13 год
0 0

Данута КОСТУРА, www.imounr.org.ua 
Прозорий офіс Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.