» » » » Ірпінчанин Мандалин Павло став Чемпіоном Європи з карате

Ірпінчанин Мандалин Павло став Чемпіоном Європи з карате

Завершився 5-й Чемпіонат Єропи з шин-кіокушинкай карате (WKO) серед кадетів (до 16р) та 7-й -й Чемпіонат Єропи з шин-кіокушинкай карате (WKO) серед юніорів та молоді (до 22р ), що проходив 25-27 листопада в Польщі.

До складу збірної України було зараховано учня с/к «Санчін» - Мандалину Павла (м.Ірпінь). Павло – досвідчений спортсмен, багаторазовий чемпіон України, проте Чемпіоном Європи став вперше, приєднавши свою перемогу до слави клубу.


Проте впевненість в силі та вміннях не зменшило хвилювань, як спортсменів так і тренерів. Адже кожен розумів, що дані змагання - це підсумок тривалої роботи, що кожен представляє країну. Крім того, за європейськими правилами у кадетів (до 16 років) техніка ведення поєдинку обмежувалася, і доводилося стримувати відпрацьовані комбінації для звичайних поєдинків. Всі спортсмени викладалися на повну, і, звичайно, допомагала підтримка команди.

Добре слово, погляд, вчасна підказка, спільна розминка та дружня обстановка – це склало командний дух, допомагало йти до перемоги.


Збірна України виступила вдало:


серед кадетів:
1 м -3 чол. – Поворознік Павло (м.Львів), Мандалина Павло (м.Ірпінь, ЗОШ № 3), Мерчук Дмитро (Волинська область, м. Луцьк)

2 м - 3 чол. - Король Юлія (м.Львів), Прядка Радимір, Сокол Руслан (м.Лохвиця, Полтавська обл.)

3 м – 6 чол. - Синчилова Діана (м. Олександрія), Полянина Дар’я, Виноградова Ксенія (Донецька область, м. Донецьк),, Мороз Данило (м. Кіровоград), Сподарюк Роман (м.Буськ ,Львівська обл..), Палій Северин (Львівська область,м. Львів)

серед молоді:
1 м – 2 спортсмени - Кравченко Евгений, Журавель Анатолій, (м.Лохвиця, Полтавська обл..),
2 м - спортсменів - Бугай Володимир , Свинаренко Олександр (м.Лохвиця, Полтавська обл..)
3 м – 4 спортсмени - Слинько Максим, Покатило Анастасія, Лагно Світлана (м. Олександрія), Чайківский Максим (м. Житомир)

Керівники спортклубу «САНЧІН», тренери та сім’я Мандалини Павла щиро дякують Олексію Пшеничному, за фінансову підтримку спортсмена. Завдяки його допомозі, Павло отримав змогу гідно представити рідне місто, країну, спортклуб.

Всім бажаємо здоров’я та сили в подальшій підготовці, натхнення, удачі , перемог.Відео змагань:3 0

Ірина Петренко, www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.