64 відеокамери на вулицях Ірпеня

Як повідомляє в соціальній мережі «Фейсбук» начальник КП «Контроль благоустрою Ірпеня» Євгенія Алексеєва, у рамках програми «Безпечне місто» в місті Ірпінь на сьогоднішній день завершено перший етап встановлення відеокамер спостереження центральними вулицями міста. Нагадуємо, за ініціативи мера, Володимира Карплюка, розробка проекту та реалізація розпочались весною цього року.

У рамках виконання робіт з впровадження системи відеоспостереження на вулицях міста Ірпеня, встановлено 64 відеокамери, підключених до Internet мережі.
Місця встановлення камер: опори на вулицях Котляревського, Северинівська, Гостомельське шосе, Привокзальна площа (вул. Ленінградська), Центральна, Шевченка, Щорса/Озерна, Соборна, Університетська, Грибоєдова, Садова, Ново-Оскольська, Джерельна, с. Романівка.

Система забезпечує передачу потоку даних від камер до кінцевого обладнання (відео реєстраторів), розташованого у приміщенні Ірпінського РВ ВС НП. Система дозволяє проводити моніторинг, локальний та дистанційний запис, відтворювати інформацію. Термін збереження інформації до 14 діб.

Невдовзі доступ до перегляду даних буде отримано КП «Контроль благоустрою» з метою більш оперативного реагування та контролю за дотриманням правил благоустрою міста.

0 0

З повагою, КП «Контроль благоустрою». www.zora-irpin.info 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.