» » » Кількість хворих на багряницю у Ворзелськый школі №5 збільшилась

Кількість хворих на багряницю у Ворзелськый школі №5 збільшилась

У минулому номері газети "Ірпінський вісник" ми розповідали про випадки появу висипу у дітей (близько 20 учнів) ворзельської школи №5 («Переполох у ворзельській школі»). Із цього питання 17 листопада на розширеній нараді комунальних підприємств і державних закладів доповідала начальник Ірпінської санепідемстанції Галина Савчук.

Г.Савчук зазначила, що протягом місяця у названій школі санстанцією було реєстровано появу висипу у дітей. Згідно з даними епідеміологічного розслідування поодинокі випадки були зафіксовані у період з 15 до 19 жовтня. А на період із 6 листопада і до сьогодні кількість дітей збільшилась. Під час епідемрозслідування встановлено, що ці випадки не пов’язані з харчуванням дітей і вживанням питної води.
Кількість хворих на багряницю у Ворзелськый школі №5 збільшилась

У деяких батьків були підозри на те, що висипання спровоковані шкідливими речовинами у приміщеннях, де нещодавно було зроблено ремонт. Київський обласний лабораторний центр провів дослідження на вміст речовин, які можуть спричинити таку дію, у повітрі класних та цокольних приміщень школи. Однак, за словами Г.Савчук, перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено.

Співпрацюючи з лікувальною мережею, санстанція обстежила всіх дітей, у яких був висип, і батьки яких дали на це згоду. Згідно з результатами огляду, чотирьом дітям встановлено діагноз багряниця (краснуха) і п’ятьом — алергічний дерматит. 16 листопада узято зразки крові дітей, хворих на багряницю, і контактних дітей для додаткових досліджень у Київському обласному лабораторному центрі. Станом на 17 листопада результатів ще не було.
0 0

Ірина ГРИЦАК 
газета: «Ірпінський вісник» №46 від 20 листопада 2015 року
Ворзель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.