Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Футбол: Закінчився чемпіонат Києво-Святошинського району 2015, чекаємо на чемпіонат 2016

Футбол: Закінчився чемпіонат Києво-Святошинського району 2015, чекаємо на чемпіонат 2016

Ось і закінчився чемпіонат Києво-Святошинського району з футболу, в якому виступали і наші земляки. Тому слід підбити підсумки сезону 2015 року. Але на початку напишу про останній, 22 тур чемпіонату. А саме про матч, в якому ФК «Кристал» (Буча) приймав ФК Вишневе-2.

Гра розпочалася дуже активними діями гостей, але це їм нічого не принесло, адже не вистачало точних ударів. Наші земляки, які на мій погляд діяли другим номером, час від часу проводили контратаки. Одна з яких і принесла свої плоди. На 15 хвилині рахунок стає 1:0 на користь господарів.

Фото з архіву 2015 року:

Після пропущеного голу гості дещо заспокоїлися, мабуть не очікували такої гри від суперника. Але, як говорив один із політиків: «Маємо те, що маємо». Наші земляки на цьому не зупинилися і на 35 хвилині подвоюють рахунок. Під кінець тайму бучанці заспокоюються, що і зіграло з ними злий жарт. Господарі роблять фатальну помилку в захисті, в результаті якої пропускають стрімку контратаку гостей. Рахунок стає 2:1. Другий тайм більш активно розпочали футболісти «Кристала», але масований захист суперника пробити не вдалося. Навіть вихід один на один з воротарем нічого не приніс. В середині другого тайму наші земляки знову пропускають стрімку атаку гостей. Здається зараз неминуче буде гол. Воротар виходить за межі штрафної, чим робить велику помилку, адже нападник гостей виходить до пустих воріт. Голкіпер, господарів, бачить свою помилку і, порушуючи правила, зриває атаку гостей. За це порушення він отримує жовту картку.

Відверто кажучи, в тій ситуації те порушення було виправданим, адже гості могли зрівняти рахунок. Але не скористалися подарунком, не вдало виконавши штрафний. А через три хвилини вже футболісти з Вишневого порушують правила в своєму карному майданчику, за що арбітр призначає 11 метровий штрафний. Бучанці не пробачають супернику фол і гості вимушені починати гру з середини поля. А під завісу гри господарі доводять рахунок до розгромного 4:1.

Якщо говорити про гру загалом, то вона мені сподобалася. Обидві команди діяли активно, боротьба була на протязі всього часу. Таке відчуття, що це фінал кубку. Дуже приємно вразили своєю грою наші земляки, які до цього вигравали в вересні місяці, в рамках 15 туру. Тоді ФК «Кристал» зустрічався з ФК Дмитрівка, рахунок 3:1. А всього бучанці сім разів святкували перемогу, зазнали одинадцять поразок і ще чотири рази розписали мирову угоду. І, набравши 25 очок, ФК «Кристал» (Буча) посів 8 місце в другій лізі.

У вищій лізі, чемпіонату Києво-Святошинського, наше місто представляв ФК Буча-03. На жаль, не можна сказати, що виступи цього колективу були вдалими, адже до активу можна записати лише три виграні матчі та одна нічия. В пасиві 14 програних поєдинків і як результат остання позиція з 10 очками. В третій лізі виступало аж два колективи з Бучі. ФК «Фенікс» провів всього 14 матчів після чого знявся з перегонів. Але, маючи в активі 3 перемого, 3 нічиї та 8 поразок наші земляки посіли 7 місце.

Представником нашого міста в третій лізі був ФК «Арсенал», який через невдалу кінцівку чемпіонату, нажаль, не став переможцем ліги. Наші земляки мають в активі 14 виграшів та дві нічиї, до пасиву можна віднести 5 поразок. І як результат друге місце в турнірній таблиці. Маю надію, що наступний сезон, буде більш вдалим для всіх колективів Бучі. А також надіюсь на повернення ФК Бучі на футбольні поля Київщини, адже цього чекають багато симпатиків народної гри.