» » » Бучанські лікарі-офтальмологи отримали сучасний пристрій для діагностики

Бучанські лікарі-офтальмологи отримали сучасний пристрій для діагностики

Швейцарське офтальмологічне обладнання, вартістю в 350.000 гривень та якісні, зручні лінзи, німецького виробництва, для перевірки гостроти зору, вартістю в 42.000 гривень, через тендерну процедуру було закуплено для всіх бучанців, які потребують не лише дбайливого ставлення до них з боку досвідчених лікарів міської поліклініки, а й – точного, науково підтвердженого результату обстеження зору.

Старий офтальмологічний апарат українського виробництва «Перетест 300» вже не влаштовував ні лікарів, ні пацієнтів по ряду дуже суттєвих параметрів. Які ж нові можливості в перимерії (вимірювання поля зору) дає «OCTOPUS 600»?
- Цей діагностичний апарат, - на думку досвідченого лікаря-офтальмолога Бучанської міської поліклініки Галини Поліщук (на фото), - надзвичайно простий та зручний в користуванні, компактний, переносний, має чутливий сенсорний екран. Він швидкий в обробці інформації, отриманої під час обстеження пацієнта. На повне обстеження двох очей, з допомогою придбаного обладнання, лікарю потрібно лише 10 хвилин. Результати дослідження роздруковуються і можуть бути використані хворими для консультування з іншими фахівцями-окулістами, або - бути переданими в електронному вигляді по мережі Інтернет.

– Якість роботи «OCTOPUS 600» - надзвичайна, - говорить головний лікар поліклініки, Заслужений лікар України Любомир БУЧИНСЬКИЙ (на фото), - Апарат дозволяє вчасно виявляти зміни в полі зору, діагностувати втрачання поля зору, допомагає визначити оптимальне лікування та здійснювати динамічний контроль стану змін органу зору пацієнта для прийняття рішення про необхідність хірургічного втручання, або про внесення змін у консервативне лікування на ранній стадії захворювання, що є головним завданням кожного фахівця з лікування глаукоми.
У цьому місяці Бучанська міська поліклініка отримала від Бучанської міської ради чергове оновлення медичного обладнання, цього разу – для лікарів-офтальмологів. В Київській області сучасна технічна новинка такого рівня з’явилась лише в Бучі та ще в двох містах.

- Використання новітнього запатентованого методу «Pulsar», а це - відображення на екрані стимулів, що блимають, у вигляді кільцевих шаблонів, - пояснює медична сестра Валентина Ліщенко (на фото), - вимагає від пацієнтів лише дати відповідь «бачив» чи «не бачив». Пацієнт, завдяки конструкції пристрою, під час діагностики, знаходиться в розслабленому стані. «OCTOPUS-600» автоматично розпізнає втрату фіксації й постійно підтримує правильне положення пацієнта і його очей для отримання достовірного результату. Крім того, метод «Pulsar» знижує імовірність потреби в повторному тестуванні.

Бучанська міська поліклініка отримала справжнє «диво» сучасної медтехніки, послугами якого можуть скористатися не лише декретовані групи населення: «ветерани, інваліди та учасники Другої світової війни, учасники АТО, члени сімей учасників АТО, учасники бойових дій, інваліди дитинства, та інші», але і всі бучанці. Бучанська міська рада придбала та передала в поліклініку це надсучасне обладнання для всієї Бучанської об’єднаної громади: для тих, хто звертається на прийом до окуліста, з метою обстеження та профогляду, для тих, хто має підозру на захворювання.

Залучення складних наукових розробок для охорони здоров’я в Бучі розпочалося ще на початку 2000 років. За останній час, для міської поліклініки міськрадою, за тендерною процедурою, була придбана велика кількість апаратури, зокрема, стоматологічне обладнання для дитячого відділення поліклініки, два апарата УЗІ, японського виробництва, гастрофіброскоп, кольпоскоп, інше медичне устаткування.


Приміщення денного стаціонару Бучанської міської поліклініки, розрахованого на 30 ліжок, також було обладнано за останніми вимогами сучасної медицини, що дозволило хворим, прийшовши зранку в відділення, отримати необхідні лікувальні процедури, відпочити та, того ж дня, повернутися до дому. Головною технічною новинкою цього лікувального закладу стала рентген-установка італійського виробництва «OPERA T90 cex», яка об’єднує в собі функції рентгеноскопії, рентгенографії. Лише за 9 місяців поточного року стаціонар прийняв 700 пацієнтів.


В Бучі також розпочато будівництво приміщення, на двох поверхової якого будуть розташовані кабінети та служби Бучанської центральної міської поліклініки, площею 2700 квадратних метрів (на сьогодні площа існуючій поліклініки становить біля 800 кв.м.). Міська влада, на чолі з Бучанским міським головою Анатолієм ФЕДОРУКОМ, планує обладнати і це нове приміщення медичного закладу сучасною технікою, керуючись принципом, який, фактично, вже розпочала втілювати в життя: «Підтримати найкращі прагнення лікарів науковими винаходами!».
0 0

Анатолій БАЛЬЧОС, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №43 від 16 жовтня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.