Туризм: Бо всі ми є одна сім’я!

Влітку був проведений спортивний-оздоровчій похід, для дітей з особливим статусом.
Дякуємо за підтримку в реалізації заходу:
спортивно-туристичному гуртку «TUR-м@нія» Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, батьківському комітету Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Гайдаю.

Будь-який похід залишає за собою багато емоцій. Цей недовготривалий, проте такий довгоочікуваний сплав залишив за собою значну кількість спогадів. Усі труднощі навіть у порівняння не йдуть з тим, що ми здобуваємо: багато нових знайомих, покращення стосунків з товаришами, і навіть набуття друзів, не кажучи вже про безліч пригод, в які ми потрапляли.


Дуже цікаво і достатньо важко лавірувати між похиленими деревами, корчами та різними перешкодами по річці. Пливучи на катамарані, мені стало ясно як ніколи, що сила людей в єдності. Разом нам не страшна ні сильна течія, ні палюче сонце.

Коли поряд з тобою багато дітей різного віку, нудно не буває. І вода в річці здавалася зовсім не холодною, коли всі наші учасники в ній купались. Усі веселощі і забави нашого соціального походу тепер в моїх спогадах залишиться на довго. Мені дуже приємно було, що я змогла бути корисною цим дітям.
Буду з нетерпінням чекати нових подорожей, а також соціальних походів.
Бо всі ми є одна сім’я!
Мудриченко Юлія
(учасниця походу)
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.