» » » Вокальний конкурс талантів "Зірка Бучі" (фото/відео)

Вокальний конкурс талантів "Зірка Бучі" (фото/відео)

Чому 17 жовтня 2015 року в глядацькому залі «Акваріуса» майже не було вільних місць? Чому початок вокального конкурсу «Зірка Бучі» затримувався… чисельними «селфі»? Чому знадобилось аж чотири години для визначення найталановитішого співака Бучі? Про це дізнаєтесь з нашого фоторепортажу.


Погодьтесь - для справжнього естрадного співака потрібен слухач, як для письменника – читач, а для художника – поціновувач.

Це може здатися банальним, але не всі видатні музиканти сьогодні мають змогу зустрітися з власними шанувальниками, виступити перед ними на професійній сцені, обладнаної якісним світлом та надсучасним звуковим обладнанням, в присутності фоторепортерів та телекамер. Заслужений діяч культури України Наталієя Вуглицька, надала цю унікальну можливість талановитій молоді, в рамках конкурсу «Зірка Бучі», а й - гала-концерт, за участю членів журі конкурсу, а також - ведучих та зірок вітчизняного телебачення і шоу-бізнесу: вокалістки з оксамитовим голосом, солістки гурту «Бігуді» Аліни Ромашки та фіналіста телевізійного проекту «Х-Фактор» епатажного Артура Логай.
Читайте також інтерв`ю з фіналістом: Суперфіналіст "Зірка Бучі"

Не менш зірковим було журі конкурсу: стиліст, шоумен Сергій Пастух, відомий співак, автор і виконавець власних пісень, фіналіст проекту «Х-Фактор» Влад Ульяніч, співачка та телеведуча, «барбі» українського шоу-бізнесу, учасниця гурту «Бігуді» Ліля Кіш, білоруський автор та виконавець, суперфіналіст проектів «Україна має талант» та «Х-Фактор» Євген Літвінкович, харизматичний телеведучій Андрій Джеджула. Очікувано - «сєлфі» та «автограф-сесії» затримали початок цього знакового для нашого міста свята, на радість багатьох фанатів цих артистів.

Головна боротьба конкурсу, після голосування журі, голосування глядацького залу, збору коштів для виконавців і знову голосування глядачів, розвернулась у Суперфіналі. Вибрати найкращого було, дійсно, дуже важко: змагались різні вікові групи, виконувались авторські пісні та кавер-версії хітів, досвідчені виконавці сперечалися за першість з початківцями, зміст та глибина текстів окремих пісень чуттєво торкав серця слухачів, членів журі, націлених на сприйняття легкого естрадного формату.
Нарешті, після додаткових випробувань, Буча назвала лідера глядацьких симпатій та «Зірку». Ними стала одна людина – одинадцятирічний співак Кіріл ЧЄРПІТА.

Аматорське відео заключної частини концерту:


Повна відео-версія концерту:
1 1

Анатолій БАЛЬЧОС 
газета: "Бучанські новини"
фестиваль Зірка Бучі
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.