» » » На Покрову в Бучі відкрили нову алею "Променада"

На Покрову в Бучі відкрили нову алею "Променада"

14 жовтня відразу три свята дали бучанцям можливість долучитися до загальноміських заходів. Віруючі з самого ранку відвідали храми, де проводилися богослужіння на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Для тих, хто цінує власну історію та культуру були влаштовані «козацькі гуляння». Відбулися заходи й до Дня захисника Вітчизни, який указом Президента України Петра Порошенка відтепер «пропишеться» червоною датою у календарі.

Тож, громада міста зібралася біля пам’ятника Тарасу Шевченку, звідки й розпочалися урочистості. Посадовці вітали своїх земляків, бажаючи кожному найголовнішого – миру і здоров’я, а присутніх воїнів АТО нагородили відзнаками – за захист українського народу, збереження територіальної цілісності. Приємно, що до таких важливих подій приєдналися гості з Литви – делегація з Паланги на чолі з мером Шарунас Вайткусем. Дружба між нашими містами розпочалася ще кілька років тому і з того часу лише зміцніла та перейшла на рівень співпраці. На підтвердження цього був підписаний відповідний Договір-меморандум. Обидва очільники – мер Бучі Анатолій Федорук та мер Паланги Шарунам Вайткусем пообіцяли взаємодіяти у різних сферах, зокрема туристичній. Незабаром, на зимових канікулах, група бучанських дітей поїде до Паланги на відпочинок. У свою чергу готові прийняти литовських школярів – запевнили наші керманичі.

Відео від медіа-групи "АВА МЕДІЯ" (70хв)
Та одні урочистості змінилися іншими, адже годиною потому в Бучі відкрили новопобудовану алею по вулиці Островського. Свого часу цей проект викликав чимало занепокоєння з боку мешканців даного мікрорайону. Люди переживали, що дану територію перетворять на автостоянку або забудують висотками. Але минув рік, і на місці пустиря з’явилася прекрасна зона відпочинку – із зеленими насадженнями, велосипедними доріжками, сучасним ігровим майданчиком для малечі. Весь архітектурний задум є детально продуманим, а скверик, хоч і не до кінця облаштований, виглядає досить естетично та затишно.

аматорське відео (25хв)


По обіді, на зміну офіційній частині програми святкування прийшла розважальна: спортивно-юнацькі змагання «Козацькі забави», святковий концерт творчих колективів, виступ козаків-характерників, куліш та інші яскраві події.
Тож, святкування вдалося, бо бучанці – дружня громада, активні люди та просто щирі українці.4 1

Андрій, www.bucha.com.ua 
парк Променада Федорук Анатолій Петрович фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.