» » » Буча готова до опалювального сезону, — Анатолій Федорук

Буча готова до опалювального сезону, — Анатолій Федорук

Сьогодні, 24 вересня, мер Бучі Анатолій Федорук провів нараду, на якій заявив, що Буча зустріне опалювальний сезон в повній готовності.

Буча готова до опалювального сезону, — Анатолій Федорук"Були проведені всі необхідні ремонтні роботи: реалізована заміна внутрішніх і зовнішніх теплових мереж, заміна мережевих ліній електропередач. Також відремонтовано близько 100 дахів та 15 під'їздів в будинках, а у всіх дитячих садках міста вже утеплено вікна", — заявив Федорук.

Мер зазначив, що проблем із заборгованістю у міста немає і до початку опалювального сезону розрахунок по газу буде виконаний на 100%.

Також Федорук розповів, що зараз здійснюється програма щодо встановлення лічильників тепла в місті, які допоможуть значно заощадити гроші городян.

"До опалювального сезону цей проект буде виконаний на 100% завдяки співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, який надав частину коштів на реалізацію цієї програми", — прокоментував журналістам Федорук.

Вже сьогодні лічильники встановлені у всіх об'єктах бюджетної інфраструктури Бучі.

Варто відзначити, що згідно з проектом керівництва і розпорядженням мерії, зараз встановлюються лічильники на всіх об'єктах житлового фонду. Планується, що по закінченню робіт забезпечення лічильниками житлового фонду буде на рівні 85%.

Мер повідомив, що встановлення теплових лічильників буде сприяти економії приблизно на 25%.

У ході наради мер Федорук дав розпорядження провести перевірку всіх підвалів і дахів в житлових будинках, а також вирішити проблеми з освітленням в місті.

Відзначимо, що Анатолій Федорук входить до рейтингу 15 найефективніших мерів України.
1 0

Джерело: Телеканал новин "24" 
Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.