» » » » Кікбоксінг Європейського рівня: Бучанец боровся за третьє місце

Кікбоксінг Європейського рівня: Бучанец боровся за третьє місце

Кікбоксінг Європейського рівня: Бучанец боровся за третьє місцеЗі змагань Світового рівня повернувся бучанець Євгеній Ковеня, який в складі збірної команди України приймав участь у Чемпіонаті Європи з кікбоксингу серед юнаків та юніорів, що проходив 22-30 серпня 2015 року в місті Сан-Себастьян, Іспанія.

Змагання проходили на дуже високому рівні, за перші місця змагались 1400 спортсменів з 35 різних країн. Збірна команда України посіла 11 командне місце.
На жаль нашому спортсмену не поталанило і він припинив участь у змаганнях, програвши більш досвідченому спортсмену з Болгарії, бій за третє місце.

Спортивний клуб кікбоксингу “ІППОН” висловлює слова вдячності усім хто хвилювався, переживав, допомогав та підтримував нашого спортсмена у підготовці та участі до змагань. Зокрема особливі слова подяки висловлюємо Бучанському міському голові Анатолію Федоруку, його заступнику Василю Олексюку та керівнику ТОВ “СПАРТА” Валентину Івановичу Раку, СК “Колосок”, тренерам, друзям, рідним.

Перемоги прийдуть!
Разом до чистої перемоги!

Кікбоксінг Європейського рівня: Бучанец боровся за третьє місцеКікбоксінг Європейського рівня: Бучанец боровся за третьє місце
Роман Ковеня 
Ковеня Эвгений Иппон Кікбоксинг Ippon
  6
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.