» » » Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині

Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині

Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині3 7 по 10 вересня 2015 року Народний фольклорно-етнографічний колектив «БЕРЕГИНЯ» (художній керівник – Віталій Коваленко) Міського будинку культури міста Ірпінь взяв участь в Міжрегіональному етнокультурному семінарі весільної обрядовості «ПОВНИЦЯ ВЕСІЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ» для підвищення рівня кваліфікації працівників культури та аматорів народного мистецтва Київської та Івано-Франківської областей.

Семінар відбувався в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області та був присвячений збереженню та популяризації автентичних весільних традицій України. У заході приймали участь фольклорні колективи з Косівського та Верховинського районів Івано-Франківщини, етнографи, краєзнавці та працівники культури регіонів.

Під час проведення семінару відбувалися тематичні та захоплюючі майстер-класи з випікання обрядового хліба, наряджання весільного гільця, шиття весільного рушника, плетіння вінків з барвінку.

Фольклорний колектив «БЕРЕГИНЯ» виступив на семінарі з реконструкцією обряду «Розподіл весільного короваю» та виконав обрядові весільні пісні Середньої Наддніпрянщини.

Вже в друге за рік делегація з Ірпеня відвідує Гуцульщину. Робота семінару відкриває нові знайомства та збагачує творчий потенціал колективу, його прагнення до самовдосконалення, обмін досвідом і знаннями між самобутніми мистецькими колективами Карпатського краю.
Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на ГуцульщиніІрпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині

Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на ГуцульщиніІрпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині
www.irpinculture.org.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.