» » » Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині

Ірпінський фольклорний колектив Берегиня побував на Гуцульщині

3 7 по 10 вересня 2015 року Народний фольклорно-етнографічний колектив «БЕРЕГИНЯ» (художній керівник – Віталій Коваленко) Міського будинку культури міста Ірпінь взяв участь в Міжрегіональному етнокультурному семінарі весільної обрядовості «ПОВНИЦЯ ВЕСІЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ» для підвищення рівня кваліфікації працівників культури та аматорів народного мистецтва Київської та Івано-Франківської областей.

Семінар відбувався в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області та був присвячений збереженню та популяризації автентичних весільних традицій України. У заході приймали участь фольклорні колективи з Косівського та Верховинського районів Івано-Франківщини, етнографи, краєзнавці та працівники культури регіонів.

Під час проведення семінару відбувалися тематичні та захоплюючі майстер-класи з випікання обрядового хліба, наряджання весільного гільця, шиття весільного рушника, плетіння вінків з барвінку.

Фольклорний колектив «БЕРЕГИНЯ» виступив на семінарі з реконструкцією обряду «Розподіл весільного короваю» та виконав обрядові весільні пісні Середньої Наддніпрянщини.

Вже в друге за рік делегація з Ірпеня відвідує Гуцульщину. Робота семінару відкриває нові знайомства та збагачує творчий потенціал колективу, його прагнення до самовдосконалення, обмін досвідом і знаннями між самобутніми мистецькими колективами Карпатського краю.


0 0

www.irpinculture.org.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.