» » » Реконструювати неможливо знести?!

Реконструювати неможливо знести?!

Від того, де поставити кому, залежатиме доля одного з відомих розважальних закладів Бучі. Місце його розташування було обрано досить вдало і перетворило його на сумнівну візитівку міста..

Як відомо з підручників по маркетингу, діалог й подальша співпраці бізнесу та влади впливають на загальний соціальний клімат у місті.
Соціальна відповідальність власника згорілого кафе на привокзальній території Бучі формує загальне ставлення громадян міста не лише до бізнесу, а й до влади міста.
– Ми запропонували власнику постраждалого від пожежі кафе закрити його спеціальною будівельною сіткою, щоб убезпечити бучанців та гостей міста від аварійної будівлі. Якщо нас не почують, ми вимушені будемо подати на порушника правил експлуатації нежитлових приміщень та благоустрою в місті до суду. Можливо, доведеться демонтувати ці руїни, - повідомив редакцію газети «Бучанські новини» начальник інспекції по благоустрою Бучанської міської ради Ярослав Дученко.
– Це приватна власність, яка в подальшому буде реконструйована. Цієї суботи фахівці обміряють будівлю та на початку жовтня накриють кафе захисною сіткою. Про це ми повідомили Бучанську міську раду, - сказала в телефонній розмові власник постраждалого закладу Інеса Дряскалова.
Консенсус між бізнесом та владою знайдено! Також важлива відкритість та публічність в прийнятті рішень, які торкаються інтересів громади нашого міста.
Газета «Бучанські новини» обов’язково розповість, як будуть реалізовані ці домовленості.


0 0

Анатолій БАЛЬЧОС, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №38 від 18 вересня 2015 року
вокзал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.