» » » Підсумки змагань «БУЧАНСКИЙ РОЛЕР ФЕСТ»

Підсумки змагань «БУЧАНСКИЙ РОЛЕР ФЕСТ»

13 вересня на стадіоні «Ювілейний» пройшло неймовірно веселе і захоплююче свято - Бучанський ролер фест. Незважаючи на жахливу погоду, відбулися естафети, змагання на швидкість та багато інших спортивних розваг. Переможці отримала заслужені винагороди та купу подарунків!

Організаторами фестивалю були Бучанська федерація роликового спорту та Бучанський ролер клуб «Колесо». Керівники клубу розповіли, що учасниками першого змагання по роликах в Бучі були діти 2010-2000р.н. Вони приїхали з Києва, Бучі, Ірпеня та Ворзеля, один учасник був навіть з Сєверодонецька. Всього зареєструвалося 46 учасників. Проходили змагання згідно вікової категорії на дистанції - 100, 200, 400, 800 і 1200 метрів. Також була смуга перешкод, яка скорилася кожному учаснику і за загальними підсумками балів, учасники вибороли призові місця. Підсумки змагань можна подивитись на сторінці Бучанського ролер клубу «Колесо» у Facebook.


А також були нагородження і для тих, хто отримав 4-10 місця. Нікого не залишили без призів, всі були задоволені і по справжньому налаштовані на перемогу. Плануємо зробити Бучанської традицією - організовувати спортивні заходи, змагання, марафони, дні фізкультури, квести, для того щоб підростаюче покоління було здоровим, сильним і витривалим, не тільки в спорті, але і в житті.

Хочемо висловити велику вдячність всім за допомогу в організації такого чудового свята для дітей. Всім спонсорам, що надали нам такі чудові нагороди для призерів: Прокат роликів і захисту - «100 коліс», ролер клуб «Колесо», магазин «Вело Буча», «Спорт Фан», кінотеатр «Акваріус», екстрим парк «Шалена Білка», «Сувенір студія», центр розваг «Лідер» , «Сіті Фреш Кафе», сирний завод «Новгород-Сіверський» і «Позитивні смаколики».

Також окрема вдячність: Косовалому Андрію, Куліді Сергію Володимировичу, Мамону Геннадію Івановичу – директору стадіону «Ювілейний», БФРС, УФРС та меру міста Бучі – Федоруку Анатолію Петровичу. Міліції та медикам, що оберігали наш спокій.
На фото: наймолодший учасник змагань, який зайняв перше місце – Трофим Ткаченко (2011р.н.)
1 0

Організатори Ролер фесту 
газета: "Бучанські новини" №38 від 18 вересня 2015 року
ролики
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.