» » » » Відбулися міські змагання з баскетболу 3*3 в рамках Декади з фізичної культури та «Олімпійського тижня»

Відбулися міські змагання з баскетболу 3*3 в рамках Декади з фізичної культури та «Олімпійського тижня»

В п’ятницю, 11 вересня в рамках «Олімпійського тижня» та з нагоди Дня фізичної культури та спорту на новозбудованому сучасному баскетбольному майданчику ЗОШ I-III ст. №4 відбулися міські змагання з баскетболу 3*3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Це перші змагання цього різновиду баскетболу у нашому місті серед учнівської молоді. Відповідно до Умов проведення, кожний заклад міг представити більше однієї команди. Тому, від загальноосвітніх закладів ЗОШ I-III ст. №3 та №4 виступило по дві команди. Цікаво, що друга команда ЗОШ I-III ст. №4 була представлена дівчатами, які в багатьох ігрових моментах показували високу майстерність, вдалі ігрові дії та влучні кидки. Всього в заході взяло участь сім команд – загалом команди за коловою системою більше двох годин відіграли 21 гру.


За остаточними підсумками суддівських протоколів призові місця розподілились таким чином:
I місце – Бучанська ЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;
II місце – Бучанська ЗОШ I-III ст. №3 перша команда;
III місце – Бучанська Українська гімназія.


Кращим гравцем турніру визнано учня Бучанської ЗОШ I-III ст. №2 Письменного Микиту, якого нагороджено індивідуальним кубком.
Всі призери турніру нагороджені грамотами відділу освіти, медалями відповідного гатунку, а переможець – також перехідним кубком змагань. Команди, які не потрапили в призову трійку, нагороджені грамотами за участь, а команда ЗОШ I-III ст. №4 дівчат особливою грамотою «за волю до перемоги».В кінці турніру всі учасники зробили недавно започатковане командне «селфі» у іграх Української стрітбольної ліги (УСЛ), рейтинговий турнір якої нещодавно проходив у нашому місті.

Відділ освіти Бучанської міської ради висловлює щиру подяку Бучанській міській організації Партії «Блок П. Порошенка «Солідарність», представники якої безпосередньо долучились до нагородження, а особливо голові організації Л.М. Войналович за сприяння в придбані нагород переможцям турніру.

Також висловлюємо подяку представнику Української стрітбольної ліги (УСЛ) Денису Журову за допомогу у проведенні турніру.
0 0

Володимир Ковальський 
зош №4 зош №5 баскетбол ЗОШ №3 зош №2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.