» » Фотовиставка до Дня міста Бучі

Фотовиставка до Дня міста Бучі

Це вже друга фотовиставка «Юних фотоаматорів» за два роки існування фотогуртка при Бучанському центрі позашкільної освіти.

Перша виставка «Забута історія…» пройшла минулоріч в школі №5. Протягом всього часу роботу гуртка підтримує компанія Nikon, яка високо оцінила досягнення гуртківців за період відвідування ними гуртка. Наші досягнення ми прагнули показати в нашій виставці присвяченій святкуванню «Дня міста Буча».


Всі гуртківці з великим захопленням готувалися до виставки, продумували оформлення та розміщення. З самого ранку прийшли, щоб все завчасно розвісити із завмиранням подиху очікували перші відгуки бучанців. Реакція глядачів перевершила сподівання юних гуртківців. Бучанці з задоволенням впізнавали рідні краєвиди, а інколи, були здивовані художнім ракурсом, чудових куточків Бучі , юних фотомитців.

Маленькі глядачі зачаровані творчістю авторів виставки долучилися до її доповнення та збагачення. Намальовані малюками художні твори були розміщені на зворотній стороні фотографій. Всі учасники отримали подарунка від компанії Nikon.

Фотовиставка наповнила серця красою, теплом та любов’ю, як глядачів так і організаторів.
Також хотілося б відзначити підтримку адміністрації міста Буча в розміщенні фотовиставки, надіємося на подальшу співпрацю.

З любов’ю до бучанців «Юні фотоаматори».
2 0

Юні фотоаматори Олена Крива БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.