» » Фотогурток "Юний фотоаматор"

Фотогурток "Юний фотоаматор"

10 жовтня в Бучанському центрі позашкільної роботи зібралися любителі фотографії на презентацію діяльності гуртка "Юний фотоаматор".

Керівник гуртка Олена Крива познайомила гостей із основними напрямками діяльності гуртка. Присутні мали можливість ознайомитись із фотовиставкою робіт вихованців гуртка "Забута історія". В світлинах відображені старі та пам"ятні будівлі Бучі та Ворзеля.

Також учасникам було продемонстровано колекцію старої ще радянської фотоапаратури та надсучасні фотоапарати компанії Nikon. Гурток "Юний фотоаматор" Бучанського центру позашкільної роботи тісно співпрацює з представництвом компанії Nikon в Україні. Її тренер Олег Гора навесні провів майстер-клас по фотографії для вихованців гуртка, учнів шкіл міста та для всіх бажаючих.

Діяльність гуртка спрямована на ознайомлення вихованців з основами фотографії, розвиток творчих здібностей та вдосконалення технічних навичок юних фотоаматорів.

Запрошуємо юних любителів фотографії на заняття гуртка, який діятиме на базі Бучанського центру позашкільної роботи та Бучанської СЗОШ № 5 (колишній інтернат).
Керівник гуртка Олена Наумівна Крива 095-735-8288.
4 -2

Інформація Бучанського центру позашкільної роботи (БЦПР) 
БЦПР Юний фотоаматор Олена Крива
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.