» » » На Київській площі Бучі: першачки, букети і повітряні кульки

На Київській площі Бучі: першачки, букети і повітряні кульки

Ось і настав довгоочікуваний день всієї дітвори – день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника. Загальноосвітня школа №4 навстіж відчинила двері для нового навчального року 2015-16. В цей день тут вітають і радо приймають у велику дружню шкільну родину новачків-першокласників. А їх цього року немало – 8 класів, в середньому, по 32 учні в кожному.

Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здрастуй, школо! Ненька-Україна
Нас вітає всіх зі святом Знань.


Двері у країну знань для першокласників відчиняють перші вчителі – Інна Миколаївна, Наталя Михайлівна, Людмила Миколаївна, Світлана Юріївна, Антоніна Петрівна, Анжела Василівна, Валентина Сергіївна, Світлана Андріївна. За найменшими на площу організовано виходять класи школи, які загалом об’єднують 1624 учня. Їх ведуть за собою класні керівники.

Зі словом привітання звернулися до дітей, батьків та вчителів директор школи Алла Літкевич, секретар міської ради Василь Олексюк, вчителька першого класу, вихованці дитячого навчального закладу «Сонячний». Ми приймаємо вас у нашу шкільну родину, – кажуть всі виступаючі, звертаючись до учнів, – і зробимо все, щоб ви пишалися тим, що ви учні саме нашої 4-ої школи. А батькам вчителі бажали мати багато віри у власних дітей. Учнів вітали також казкові персонажі Попелюшка, Білосніжка та Мальвіна. Пролунали пісенні привітання у виконанні Анастасії Товстенко та Кирила Черпіта.
1 вересня у бучанські школи завітали 4612 учня. З них першокласників: 658. Всього класів у місті: 163. З них перших класів: 23.

Право подати перший дзвоник у новому навчальному році було надане першокласниці Діані Рафальській та учню випускного 11-А класу Олександру Матушкіну. А потім директор школи Алла Літкевич сказала головні слова: «Вітаємо вас, наші першокласники! Школа чекає на вас».

ЮНИЙ СОЛІСТ


Вихованець «Фабрики зірочок» шестикласник (6-А) Кирило Черпіта вже рік займається вокалом під керівництвом Ольги Моторі, яка за цей короткий час не лише навчила співу, але й поставила йому «модні» рухи на сцені. Хлопець любить співати і це видно з того, як він тримався під час виступу на святі Першого дзвоника, а потім наспівував щось мамі. Сам він визнає, що отримує велике задоволення від співу, хоча спів пов›язаний з великою попередньою роботою. В своєму репертуарі має вже понад 15 пісень і продовжує вчити нові. Кирило любить додавати щось нове до звучання відомих пісень. А захоплення співом почалося у хлопця «з подачі» вчительки першого класу Тетяни Іванівна, яка запропонувала йому спробувати виступити в актовій залі на шкільному святі. Він послухався і ніколи не пошкодував про свою слухняність.
Мама, Вікторія Олександрівна, допомагає сину пригадати, що той перший його виступ був на шкільному фестивалі пісень 90-х років. Пані Вікторія у всьому підтримує сина – і в навчанні, і в його захопленні співом. Не жалкує для цього ані часу, ані сил. Купила сину синтезатор. – Як знати, – каже мама Кирила, – може, прославить колись школу і Бучу.

КВІТИ ДЛЯ ПЕРШОЇ ВЧИТЕЛЬКИ


Після того як пролунав перший дзвоник, біля входу до школи зібралися батьки, дідусі і бабусі – всі з букетами квітів в руках. Вони чекають на своїх першачків, які саме зараз покладали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Пані Леся Васик і вся її родина хочуть особисто привітати першу вчительку свого першокласника. Побажають їй терпіння, натхнення. Вчителька родині сподобалася – 31 серпня на перших батьківських зборах першою підійшла до них, чемно привіталася і представилася. З прийомом документів в адміністрації школи не було жодної затримки, все пройшло дуже організовано. Батьки вірять, що умови навчання їхніх дітей теж будуть належними.

1 вресня 2015 року. Аматорське відео.
У відеоролику використано відео з пейзажами міста з висоти 300 метрів.
Технічна підтримка: Бучанська міська рада.Фото на згадку

3 0

Микола Дем'янов 
газета: "Бучанські новини" №36 від 4 вересня 2015 року
СЗОШ №5 Кирило Черпіта освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.