» » » » Бучанські самбісти посіли перше місце на Кубку України

Бучанські самбісти посіли перше місце на Кубку України

26-28 серпня у місті Суми проходив Кубок України з боротьби самбо серед юнаків 1997-1998 рр.н., в ході якого була сформована збірна команда України, яка буде брати участь у Чемпіонаті Світу.
Вихованці СК «Ахіллес» являються основою збірної команди Київської області та міста Києва. З десяти вагових категорій у восьми лідерами є представники нашого клубу.

Кубок України по цій віковій категорії проводився вперше. Все літо хлопці під керівництвом тренерів наполегливо тренувались два рази на день, тому для наших спортсменів цей старт був тріумфальним. В змаганнях брали участь 20 команд з різних регіонів України.
Ми посіли перше командне місце: Шевченко Сергій – в.к. 65 кг – ІІІ місце; Пігуль Даніїл – в.к. 75 кг – І місце; Кобзев Михайло – в.к. 75 – ІІІ місце; Копотько Єгор – в.к. 81 кг – ІІІ місце; Кучава Георгій – в.к. 87 кг – ІІ місце; Бояковський Павло – в.к. +87 кг – І місце; Мельник Дарина – в.к. 48 кг – ІІ місце.


Всі наші вихованці виконали та підтвердили розрядні вимоги до кандидату в майстри спорту (КМС). Вітаємо спортсменів та тренерський склад та бажаємо подальших успіхів.
0 0

Олексій Лобанов, головний тренер СК «Ахіллес», Голова Київської обласної федерації самбо 
газета: "Бучанські новини" №36 від 4 вересня 2015 року
самбо
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.