» » » Жінка – найкраща мотивація для чоловіка

Жінка – найкраща мотивація для чоловіка

Цього року святкова програма Дня Незалежності у Бучі була різноманітна й дуже насичена, кожен міг обрати собі розваги за смаком. Слабка стать міста одразу ж звернула увагу на те, що серед всіх заходів є, так званий, жіночий день. На жінок чекали зустрічі з сучасними письменниками, майстер-класи, відверті розмови й тренінги, а на фінал – концерт. Все це відбувалося 23 серпня у Бучанському парку.
Одразу хочеться зауважити, хто не прийшов – дуже пошкодує, адже не щодня є можливість отримати професійні поради, поспілкуватися з авторами популярних книг, дізнатися секрети успіху з перших вуст та відпочити душею.

Розслабити своє тіло й розум та водночас набрати нові сили для всього організму за допомогою майстер-класу з йоги запропонувала всім охочим Марина Пуля, викладач йоги, режисер ТБ, телеведуча, журналіст.
Далі відбулася презентація книги редактора каналу «1+1»Анни Демидової «О да, любові». Видання авторки популярні серед жінок, короткі життєві історії з філософськими мотивами легко і приємно читати для душі.

Щиро й правдиво про роботу на ТБ, шоу-бізнес розповіла 20-річна стилістка «1+1» Юлія, яка вміє з людини зробити «картинку». «Якщо ви думаєте, що працюючи на каналі ви отримаєте багато грошей, ви помиляєтеся, – з посмішкою говорила дівчина. – Робота на ТБ вимагає максимум часу й вашої віддачі, професіоналізму, оперативності й креативу. Проте все це, за великим бажанням, можливо».
Тетяна Подвисоцька, авторка, професійний тренер пілатесу, повідала про своє видання «Пілатес. Здоровий шлях до краси», а також з присутніми провела заняття. Пілатес – це система вправ і рухів для всього тіла, що нині дуже популярні на Заході. «Пілатес – це те, що можна полюбити робити, це те, що дає гарний результат», – так пояснює Тетяна. Дивлячись на підтягнуте тіло, гарну поставу й стрункість пані Тетяни, мабуть, кожна жінка захотіла займатися пілатесом, що можливо, до речі, і в домашніх умовах. Книга Тетяни Подвисоцької – гарний помічник у цьому.

Про щастя і кохання – чи не основні теми для жінок – спілкувалися з письменницею Оленою Рог. Есе з її книг «Мечта моя, меня не обмани» та «О светлячках и хьюмидорах…» настільки проникливі й життєві, що кожного і примусили посміхнутися, і пустити невеличку сльозу.
Вразив і покорив жіночі серця Меір Гольдберг, експерт в чакротерапії, автор книг. Меір у свої книзі «Люби ее бесстрашно» розкрив секрети щасливого союзу двох людей, чоловіка та жінки, роблячи наголос на те, що найкраща мотивація для чоловіка – жінка.

Тему підхопила коуч Оксана Шмід, якою ж повинна бути жінка. Як виглядати, де можна зустріти другу половинку, як себе поводити і що робити для того щоб бути завжди коханою і популярною серед чоловіків говорили також.
Як жити зі смаком і стати успішною розмірковували з Маргаритою Січкар, мамою, успішною жінкою, телеведучою. Почули, що у пані Маргарити є чимало пропозицій щодо Бучі. Зокрема, започаткувати у місті діяльність «чорного квадрату» – театру імпровізації, за допомогою театральних постановок можна виплескувати свої переживання на сцені. Також вона пропонує спонукати людей до малювання – арт-терапія. Багато цікавих ідей та задумів почули, впевнені, що згодом буде і їхня реалізація.

Меір Гольдберг:
Дорогі бучанці! Живіть в гармонії, любові, в дружних сім’ях. Саме сім’я і є тим ковчегом, в якому народжується життя.
Читайте, вивчайте, пізнавайте, радійте і діліться з радістю і любов’ю з іншими.

Любов Євгенівна, бучанка:
Приємно вражена святом. З афіші та газети «Бучанські новини» дізналася про святкову програму, зокрема жіночий день, що зацікавило мене, як жінку. Ми звикли бачити літературу одною і зовсім не знаємо сучасної літератури, їхніх авторів. Молоді письменники дуже точно відображають почуття, підказують як правильно потрібно жити. Програма дуже цікава, пізнавальна і різноманітна. Чудове свято! Хочеться подякувати всім організаторам.
1 0

Вікторія КОНЧАКІВСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №35 від 28 серпня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.