» » Пожежа ліквідована. Ситуація контрольована, працює оперативний штаб

Пожежа ліквідована. Ситуація контрольована, працює оперативний штаб

Попередньою причиною виникнення пожежі Бучі на території "Інституту скловолокна" є порушення правил безпеки під час проведення розливо-наливних робіт.Нагадаємо: у вівторок на території Інституту скловолокна загорілися ємності з паливно-мастильними матеріалами. Полум'я перекинулося на склад. В цілому вогнем було охоплено 250 куб. метрів різноманітних речовин. Головний рятувальник країни повідомив, що горіла оліфа, розчинники, уайт-спірит тощо.

Станом на 8:00 26 серпня здійснюється спостередження та контроль за пожежною обстановкою.

На місці пожежі чергують 18 чоловік особового складу та 4 одиниць техніки.

Спеціалістами Держсанепідслужби здійснюється моніторинг забруднення атмосферного повітря: шкідливих та небезпечних домішок у повітрі не зафіксовано.

О 20:17 пожежу ліквідовано, на місці пожежі проводиться проливка, розборка конструкцій а також здійснюється охолодження погашених ємностей з розчинниками. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося не допустити поширення вогню на значну територію. На пожежі працює оперативний штаб.

Жертв та постраджалих немає.
Причина та збитки від пожежі наразі встановлюється.
Спеціалістами Держсанепідслужби здійснюється моніторинг забруднення атмосферного повітря: шкідливих та небезпечних домішок у повітрі не зафіксовано.

25 серпня, о 14 год. 09 хв. до Служби порятунку надійшла інформація про пожежу на території «Науково-дослідного інституту склопластиків та волокна» за адресою: м. Буча, вул. Тарасівська, 32.

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що на території інституту сталося загорання легкозаймистих речовин у цистернах різних ємностей.

Завдяки вжитим заходам припинено поширення вогню на поруч розташовані споруди. О 17 год. 11 хв. пожежу локалізовано. Продовжуються роботи по ліквідації наслідків пожежі.

На місці пожежі працює оперативна група на чолі із Першим заступником начальника Головного управління Петром Кісільовим, 84 чоловіка особового складу та 19 одиниць техніки.

Ситуація контрольована. На місці події працює оперативний штаб.

"Санстанція взяла проби повітря в Бучі, але вони будуть готові тільки вранці. Поки ж немає відомостей про концентрацію шкідливих речовин у повітрі, жителям міста порадили щільно закрити вікна, провести вологе прибирання в квартирах, пити молоко і їсти мармелад", -повідомив керівник ГСЧС Микола Чечоткін.

1 0

мнс пожежа Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.