» » Пожежа на території інституту Скловолокна - локалізована

Пожежа на території інституту Скловолокна - локалізована

Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомила:
25 серпня о 14:09 до чергового диспетчера пожежно-рятувальної служби м. Ірпінь надійшла інформація про пожежу на території науково-дослідного інституту «Склопластики і волокна», розташованого за адресою: м. Буча, вул. Тарасівська, 32.

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що на території інституту сталося загорання легкозаймистих речовин, а саме розчинники та бензин, які використовувалися для виготовлення лакофарбових матеріалів.

Попередньо загальна ємкість ЛЗР складає до 250 м3. Загиблих та потерпілих не виявлено. Причина пожежі наразі встановлюється.
Завдяки вжитим заходам припинено поширення вогню на поруч розташовані споруди. О 17 год. 11 хв. пожежу локалізовано. Продовжуються роботи по ліквідації наслідків пожежі.

На місці пожежі працює оперативна група на чолі із Першим заступником начальника Головного управління ДСНС України у Київській області Петром Кісільовим, 84 чоловіка особового складу та 19 одиниць техніки.Шановні бучанці!
В районі вулиці Тарасівська на території інституту Скловолокна горить промисловий склад. Є інформація, що на складі зберігалися хімічні речовини. Пожежники роблять свою справу, але КРАЩЕ ЗАКРИТИ ВІКНА І ЗАБРАТИ ДІТЕЙ З ВУЛИЦЬ.

Пожежа розпочалась близько о 13.30 години.
Відео з машини рятувальників:
Фото з місця події:
4 0

Фото: Микола Дем`янов 
мнс пожежа Тарасівська ОСББ Тарасовский
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.