Тут був «Водоканал»…

Ями біля будинку 104-А, що на вулиці Києво-Мироцькій – німий докір нехлюйству служби, яка, ліквідувавши прорив води, не потурбувалася про те, щоб належним чином засипати розриті ями та накрити їх асфальтом.

Одна яма простояла відкритою два роки, допоки у мешканців не урвався терпець, і вони не зарівняли її. Стало соромно перед собою і перехожими. Друга яма – біля сусіднього під’їзду №2, з купою розламаного асфальту поруч – вже два місяці загрожує безпеці людей і автомобілів. Ремонтники, так-сяк про людське око закидавши яму, пообіцяли повернутися і зробити все до ладу. Та, вочевидь, забули свої обіцянки. Обидві ями – свідчення про нездорову тенденцію недбалого ставлення до своїх обов’язків.
Місцевий житель Петро Тодосійович Потапенко, 80 років, демонструє наскільки глибокою є ця яма. Палиця сягає на півтора метра в глибину і по бокам. Адже утворилися небезпечні порожнини під цілим асфальтним покриттям. Небайдужий громадянин, учасник 2-ої Світової війни, не може стояти осторонь: адже ця яма, прямо перед його парадним, становить загрозу перехожим. Та й машини не раз попадають туди колесами. Крім того, дощова вода зносить донизу пісок і замулює каналізацію. Петро Тодосійович не стримує свого обурення бездіяльністю «Водоканалу» – так можна дочекатися зими.

Навколо будинку виграють яскравими фарбами новенькі «висотки», два дитячих майданчика, клініка «Сантален», денний стаціонар Бучанської поліклініки, піцерія «Дівайн». Споруджується новий парк. Двірник вимітає кожну піщинку, кожний папірець на доріжках прибудинкової території. Тут ніколи не лежать на землі навіть сухі листочки з дерев. Все зібрано і складено в сміттєві мішки для вивезення.


Люди гуртом допомагають тримати подвір’я у порядку, висаджують багато квітів, доглядають і поливають їх. Звикнули також організовуватися для прибирання гілок, які обрізають працівники РЕМ і за своєю звичкою залишають тут таки. Правда, вже більше року не можуть звикнути до не накритого асфальтом минулорічного «сліду», що залишився після закладки високовольтного кабелю, який тягнеться через їхнє подвір’я від ТП-44 до кварталу «Центральний».

А тут – оці дві ганебні ями перед під’їздами! А перед очима – постійно фантом брудно-коричневої води з кранів. І все це на тлі стрімкого зростання тарифів. Люди можуть багато, але не можуть самотужки латати порізаний асфальт і фільтрувати технічну воду, яка подається в систему. Без допомоги міста та комунальних служб їм ніяк не обійтися.
0 0

Микола Дем`янов, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №31 від 7 серпня 2015 року
водоканал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.