» » » Привиди Лицарського замку Штамма та території санаторію "Дружний"

Привиди Лицарського замку Штамма та території санаторію "Дружний"

Нещодавно на одному місцевому сайті буцімто від імені громади виставили інформацію щодо ситуації колишнього санаторію "Дружний" в Бучі.

Редакція газети "Бучанські новини" вирішила офіційно перепровірити обгрунтованість цієї інформації, і звернулася з запитом до Київської міської державної адміністрації з проханням роз'яснити ці Інтернет-чутки.

Наводимо цитати по суті справи:
  • За інформацією Інтернет-джерел, у місто Буча, в санаторій “Дружний”, приїздив з аудиторською перевіркою заступник голови КМДА Михайло Борисович РАДУЦЬКИЙ.
    В статті під заголовком «Замок Штамма планують знести, а землю продати?», розміщеної в Інтернеті, стверджується наступне:
  • “Саме після його візиту стало зрозуміло, що санаторій “Дружний” ремонтувати не вигідно, а краще продати”
  • “Швидше за все територію передадуть Міністерству оборони, після чого виставлять на продаж. Така ж доля чекає більшість санаторіїв та оздоровчо-курортних закладів, які перебувають у підпорядкуванні департаменту охорони здоров’я КМДА. Ремонтувати їх нема за що”.
    Редакція газети просить КМДА прокоментувати ці твердження. Адже споруда «Лицарський замок інженера Штамма» (колишній адмінкорпус санаторію Дружний) становить собою об`єкт історичної пам`яті громади міста Буча.


З Департаменту охорони здоров'я КМДА негайно надійшла відповідь, ось короткий виклад листа:

Департамент охорони здоров'я не надавав пропозицій стосовно передачі цього закладу іншим відомствам. А також, з метою зміцнення матеріально-технічної бази дитячих санаторіїв, вже розроблені інвестиційні проекти, де санаторій "Дружний" може отримати інвестиції.
Вчергове пересвідчуємося, що не треба поспішати робити висновки на основі сумнівних матеріалів Інтернет-видань.

До речі, Бучанська міська рада не одноразово зверталася в адміністрацію КГА щодо узгодження території санаторію. Наприклад, побудувати там спортивну школу, садочок - ці реальні пропозиції вже розгорнуті в Генеральному плані міста Буча.

Також, ще місяц тому, діти організувались та зняли соціальний ролик - адресований до влади, щоб саме це історичне місце залишилось за Бучею.

4 0

газета: "Бучанські новини" №29 від 24 липня 2015 року
санаторій будинок Штамма Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.