» » » 22-24 серпня, м.Буча: Перший фестиваль української книги «Книжкова Буча»

22-24 серпня, м.Буча: Перший фестиваль української книги «Книжкова Буча»

До уваги видавців та пошановувачів книги!

22–24 серпня в міському парку Бучі відбудеться фестиваль української книги «Книжкова Буча». Метою фестивалю є популяризація книжки для читачів будь-якого віку, відродження видавничої індустрії, знайомство гостей зі знаними та молодими письменниками і, зрештою, сприянная розвою української літератури. Це тим більше важливо, адже поки що в українських видавців занадто мала пропозиція, щоб заповнити увесь книжковий ринок України. Росія виробляє понад 100 тисяч найменувань книг на рік, Україна - лише 16 тисяч. А на сам ринок, згідно з даними Асоціації видавців, потрапляє не більше 8 тисяч.
Ініціаторами та головними організаторами «Книжкової Бучї» є: Національна Спілка Письменників України, Бучанська міська рада, група компаній «АДЕФ» та газети – «Літературна Україна» і «Бучанські новини».

У рамках фестивалю заплановано проведення презентацій нових книжок, автограф-сесій, зустрічей з відомими українськими письменниками та видавцями тощо.
Умови участі – безкоштовні. Оргкомітет надає безкоштовно торгівельну палатку, 2 столи, 2 стільці. Безкоштовно організовуються презентації.
Для представників видавництв, які функціонують за межами Київської області, передбачені пільги на проживання.

Просимо всі зацікавлені видавництва подати заявки на участь у фестивалі до 15 серпня на e-mail: [email protected].
Для акредитації просимо надсилати заявки на e-mail: [email protected], або телефонувати за номером: (093) 939-16-88.
1 0

газета: "Бучанські новини"
афіша фестиваль Книжкова Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.