» » » Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ

Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ

Починаючи з 14 липня, відділ житлово-комунального господарства та Комунальне підприємство «Бучанське управління житлово-комунального господарства» щодня, крім суботи й неділі, проводять роз’яснювальну роботу серед бучанців щодо створення майбутніх об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Уже відбуваються збори з жителями будинків: бул. Б. Хмельницького – 6, 2, 19; вул. Нове Шосе – 13, 16, 17; вул. Енергетиків – 11, 13, 15, 16.
Під час зустрічей роз’яснюється чинне законодавство щодо створення ОСББ, у тому числі Закон України від 14.05.2015 р. № 417-VІІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках» та створюється ініціативна група по кожному будинку, яка опікуватиметься питаннями створення ОСББ. А також обговорюються питання виконаних послуг «БУЖКГ» та необхідність здійснення майбутніх робіт по кожному із будинків. Після зустрічей з жителями усіх багатоповерхівок міста проводитимуться наради з ініціативними групами з обговорення нагальних питань, надаватиметься допомога міської ради у з їх вирішення.
Варто відзначити, що вже з 1 липня 2016 року функціонуватимуть чотири управляючі компанії, які замінять КП «БУЖКГ». До управляючих компанії автоматично відійдуть будинки, по яких не будуть створені ОСББ, що самостійно вирішуватимуть питання утримання багатоповерхових будинків у належному стані (дах, технічні приміщення під дахом, шахта і механізми ліфта, сходи і сходові майданчики, магістральні комунікації, прибудинкова територія тощо).


Слід відзначити, що чимало бучанців перестали сплачувати за послуги ЖКГ. Та при переході права власності багатоквартирних будинків від «БУЖКГ» до ОСББ і управляючих компаній, «БУЖКГ» продовжує надавати відповідні послуги, за які необхідно сплачувати. То ж за несплату по послугах ЖКГ нараховуватиметься пеня і штрафи, а далі – подання у суд і примусові стягнення.
0 0

Ксенія Палієва 
газета: "Бучанські новини" №28 від 17 липня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.