» » » Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ

Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ

Починаючи з 14 липня, відділ житлово-комунального господарства та Комунальне підприємство «Бучанське управління житлово-комунального господарства» щодня, крім суботи й неділі, проводять роз’яснювальну роботу серед бучанців щодо створення майбутніх об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Уже відбуваються збори з жителями будинків: бул. Б. Хмельницького – 6, 2, 19; вул. Нове Шосе – 13, 16, 17; вул. Енергетиків – 11, 13, 15, 16.
Під час зустрічей роз’яснюється чинне законодавство щодо створення ОСББ, у тому числі Закон України від 14.05.2015 р. № 417-VІІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках» та створюється ініціативна група по кожному будинку, яка опікуватиметься питаннями створення ОСББ. А також обговорюються питання виконаних послуг «БУЖКГ» та необхідність здійснення майбутніх робіт по кожному із будинків. Після зустрічей з жителями усіх багатоповерхівок міста проводитимуться наради з ініціативними групами з обговорення нагальних питань, надаватиметься допомога міської ради у з їх вирішення.
Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББПроводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББПроводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ

Проводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББПроводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББПроводиться роз’яснювальна робота щодо створення ОСББ


Варто відзначити, що вже з 1 липня 2016 року функціонуватимуть чотири управляючі компанії, які замінять КП «БУЖКГ». До управляючих компанії автоматично відійдуть будинки, по яких не будуть створені ОСББ, що самостійно вирішуватимуть питання утримання багатоповерхових будинків у належному стані (дах, технічні приміщення під дахом, шахта і механізми ліфта, сходи і сходові майданчики, магістральні комунікації, прибудинкова територія тощо).


Слід відзначити, що чимало бучанців перестали сплачувати за послуги ЖКГ. Та при переході права власності багатоквартирних будинків від «БУЖКГ» до ОСББ і управляючих компаній, «БУЖКГ» продовжує надавати відповідні послуги, за які необхідно сплачувати. То ж за несплату по послугах ЖКГ нараховуватиметься пеня і штрафи, а далі – подання у суд і примусові стягнення.
Ксенія Палієва 
газета: "Бучанські новини" №28 від 17 липня 2015 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.