» » » Яка комісія за оплату послуг ЖКГ?

Яка комісія за оплату послуг ЖКГ?

Кілька місяців тому у приміщенні Комунального підприємства «Бучанське управління житлово-комунального господарства» була закрита банківська каса, в якій бучанці сплачували за послуги житлово-комунального господарства без комісій.

Банк «КР» нині знаходиться у стадії ліквідації, то ж і каса теж перестала працювати. Тому бучанці змушені сплачувати за послуги ЖКГ у касах інших банків.
Підприємства, які надають послуги з тепло-, водо- і електропостачання обслуговуються в «Юнікредитбанку». То ж кошти з кожного платіжного документа бучанців йтимуть безпосередньо до підприємств – відповідно, комісія зніматися не буде. За оплату за послуги підприємствам, які обслуговуються в інших банках, зніматиметься комісія у розмірі 5 гривень.

Те саме стосується і підприємств, що обслуговуються в інших банках. Так, Ірпінське РП «Київобленерго» обслуговується в «Ощадбанку». То ж комісія з платіжних документів бучанців не зніматиметься (якщо за послуги сплачувати саме в цьому банку). Комісія за оплату послуг іншим підприємствам становитиме 5 гривень.
Така сама ситуація й у «Приватбанку». Та в інших банках комісія за оплату послуг ЖКГ може становити від 5 до 10 гривень.
0 0

газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.