» » » Перший футбольний турнір Бучанської об`єднаної громади

Перший футбольний турнір Бучанської об`єднаної громади

12 липня, в неділю, у Бучі відбувся перший футбольний турнір Бучанської об`єднаної громади.

У турнірі приймали участь 8 збірних аматорських команд: з Немешаєвого, Лубянки, Синяків, Гаврилівки, Литвинівки, Мироцького, а також команди «Кристал-Буча», «Буча–Новатор».


Гра визначалась жорсткістю, прагненням до перемоги. Гравці в командах грали злагоджено, дружньо. Стосунки між противниками відзначалися коректністю та чемністю. Гра була надзвичайно динамічною, професійною, з запалом, гравці сповна виявили свої футбольні вміння та рівень загальної спортивної підготовки. Дуже допомагали уболівальники.
Вручалися нагороди за 1-ше (Немішаівський ФК "Феніс"), 2-ге і 3-тє місця. Всі учасники отримали від мера Бучі пам’ятні подарунки – форми, м’ячі тощо.

Наступні ігри Турніру об`єднаної громади буде присвячена Дню Незалежності України, а фінал відбудеться 24-го серпня на стадіоні «Ювілейний», в Бучі.

Зірка футболу Владислав Вікторович Ващук зазначив: "Подібні заходи вказують на реальну зацікавленість місцевої влади у розвитку молодіжного спорту. Радує те, що у вашому зеленому місті, поруч зі столицею, та у всьому регіоні молодь масово захоплюється футболом. Це показник прагнення до здорового способу життя. Бажаю всім учасникам та їхнім уболівальникам міцного здоров’я, професійного зростання на теренах спорту".2 0

Андрій БЕЛЯКОВ, www.bucha.com.ua 
футбол
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.