» » » Фотофакт: Ювілейний концерт ФАНТАЗІЇ та пісні від КАЛИНИ

Фотофакт: Ювілейний концерт ФАНТАЗІЇ та пісні від КАЛИНИ

Відразу два свята – День молоді та День Конституції – відзначалися у Літньому театрі Бучанського міського парку 28 червня. Молоді душею жителі й гості міста долучилися до всіх заходів, що проводилися у парку.
Яке свято без пісні й танцю? Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» з Києва захопив присутніх українськими народним піснями та мелодіями у сучасній обробці.

А під час урочистостей заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.А. Матюшенко вручила подяки активістам нашого міста за волонтерську діяльність.

«Згадую ніч з 27 на 28 червня, коли приймалася Конституція України. Ми всі тоді сподівалися, що наша держава розвиватиметься швидше, у правильному напрямку, а задекларовані права стануть реальністю, щоб люди почували себе захищеними. Тоді ми з упевненістю дивилися у майбутнє, – наголосила Лариса Матюшенко. – Звісно ж, час не стоїть місці – змінюється все навколо, змінюється держава. То ж необхідно вносити зміни в Конституцію, щоб країна й надалі розвивалася, а суспільство – удосконалювалося».

Вдруге у Бучі відбувся Благодійний фест «THE SALE/ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ», під час якого у міському можна було продати непотрібні речі, насолодитися виступами молодих виконавців, узяти участь у розважальних квестах, конкурсах для дітей та дорослих, потанцювати під музику на замовлення та на дискотеці, здобути нових знань під час майстер-класів з хендмейду, аквагриму та розпису хною тощо.
Ювілейний концерт зразкового хореографічного колективу "ФАНТАЗІЯ"
школи мистецтв шмені Левка Ревуцького м.Буча.
Керівник: Ганна Муляр


1 0

Ксенія Палієва 
газета: "Бучанські новини"
фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.