Бігом на роботу і з роботи

Нещодавно в Італії 52-річна вчителька початкових класів Ірпінської спеціалізованої школи №2 і тренер з карате Ірина Віталіївна Петренко стала учасницею Чемпіонату світу з добового забігу на витривалість. Окрім неї ще обігли лише чотири українця (з Ірпеня двоє — Ірина Віталіївна та її донька Галина).

Серед 700 учасників забігу ірпінчанки, не дивлячись на те, що вони не є професіоналами у цьому виді спорту, ввійшли до сотні кращих. Ірина Віталіївна пробігла 130 км, Галина — 155 км. Загалом Україна зайняла в цих змаганнях 16-те місце у Європі і 26-те — у світі! І це вже — не перша участь у подібних забігах і не перші перемоги І.В.Петренко.

Між іншим, учителька з Ірпеня минулого року зайняла друге місце на чемпіонаті України з добового забігу. Тренується вона двічі на день, стараючись щодня пробігти не менше 10 км, що й робить, бігаючи з Бучі (де зараз живе) в Ірпінь на роботу, а після роботи — назад. Вона зізнається, що біг не є сенсом її життя, а лише однією з його яскравих сторінок. Тож і зараз, відпустивши дітей на канікули, Ірина Віталіївна готується до чергового марафону.
2 0

Данута КОСТУРА 
газета: "Ірпінський вісник" №22 від 5 червня 2015 року
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.