» » » В Ірпені відкрили перший на Київщині спеціалізований заклад по роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами

В Ірпені відкрили перший на Київщині спеціалізований заклад по роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами

В Ірпені святково відкрили дитячо-юнацький клуб «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей і молоді з особливими потребами. Це перший комунальний заклад такого спрямування не лише в місті, а й в області. Клуб підпорядкований службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради. Приміщення капітально відремонтовано та обладнано за рахунок бюджету розвитку міста та спонсорів.

«Цього року ми розробили стратегію розвитку Ірпеня до 2020 року. Наш курс – місто здоров’я: фізичного, психічного і духовного. Ми поставили амбітну ціль – перетворити Ірпінь на місто комфортного проживання з рівними умовами для всебічного та гармонійного розвитку кожної людини. Цього року зробили акцент на дітях: поліклініка, парки, сквери, ігрові майданчики. Новий клуб для діток і молоді з обмеженими можливостями – один з наших стратегічних кроків. Це крок у Європу. Один з перших, але далеко не останніх кроків на шляху до заявленої мети», – зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Основні послуги клубу «Дивосвіт» спрямовані на соціалізацію людей з особливими потребами від 6 до 30 років. Для дітей проводитимуться заняття з психологом, творчі та освітні заняття. Для молоді 16 – 30 років діятиме проект під назвою «Школа життя». Щодня після обіду працюватиме дитячо-юнацький шахово-шахматний клуб. Особливе місце в «Дивосвіті» відведено сенсорній кімнаті, заняття в якій розвивають органи відчуттів дитини, позитивно впливають на її психічний та емоційний стан. Усі послуги для людей з обмеженими можливостями – безкоштовні.

«Ми не зупиняємося. Першого вересня Ірпінь стане єдиним містом в Україні, де відкриються три об’єкти: перший міський стадіон, оновлена дитячо-юнацька спортивна школа та дитячий садок. Нові об’єкти теж надаватимуть безкоштовні послуги згідно європейських стандартів», – додав мер міста.
1 0

www.imr.gov.ua, Фото - В.Шилов 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.