» » » » Відкритий Чемпіонат Європи з Ояма-карате: Блискучі перемоги с/к «Санчін»

Відкритий Чемпіонат Європи з Ояма-карате: Блискучі перемоги с/к «Санчін»

23-24 травня у м. Кракові, Польща, кращі спортсмени спортклубу «Сінчін», у складі збірної України, прийняла участь у Відкритому Чемпіонаті Європи з карате серед підлітків, юніорів та дорослих.

Звичайно дуже хвилювалися, адже кожен відчував, що не просто виступає, а представляє країну. Збірна виступила блискуче: 5-ть золотих і 5-ть бронзових медалей.
перемоги в поєдинках: А.Ейсмунт, І.Сергієнко, Г.Андрійчук


Серед дорослих першість в поєдинках (куміте) вибороли Ілля Сергієчко (м.Вишгород, с/к «Фортеця») та Анастасія Ейсмунт (м. Гостомель, с/к «Санчін»). Крім того обоє спортсменів отримали відзнаку «Кращий боєць змагань». Золото виборов Іван Лут (м. Ірпінь, шк..№ 3), а також посів третє місце в комплексах (ката). Срібло додому привезли Діана Кухар (м. Ірпінь, шк..№ 12), Анна Лімонт (м. Гостомель, шк..№14). А тренер клубу Галина Андрійчук стала третьою в поєдинках і в комплексах.
Старші - перемоги в поєдинках - А.Ейсмунт, І.Сергієнко, Г.АндрійчукНагорода: Кращий боєць

Нагороди збірноїпризери в категорії ката Г.Андрійчук, А.Лімонт, І.Лут

Того ж таки дня в м. Броварах спортсмени клубу виборювали перемоги на двох змаганнях. На Чемпіонаті України з кіокушинкай карате(версія ІКО Мацушима) золото у Олега Шарапова, срібло в Анни Бабич, бронза – в Юрія Мартиненка (м. Ірпінь, шк..№ 3). Молодші вибороли 8 золотих, 6 срібних, 2 бронзових медалі на Чемпіонаті Київської області з Кіокушинкай карате.

молодші на чемпіонаті областіКращими визнали Гліба Баклицького, Максима Бондаря - (м. Гостомель, шк..№14)., Дмитра Стрільця (м. Ірпінь, шк..№ 3), єлизавету Деркач, Михайла Войтенка (м. Ірпінь, шк..№ 17), Андрія Дубінка, Вікторію Чубатюк (м. Ірпінь, шк..№ 2).

Змагальний рік спортклуб завершив «домашніми» - Першість спортклубу, змаганнями, присвяченими Дню захисту дітей. Саме на таких двобоях формуються нові чемпіони. За ними наше майбутнє: Лев Міщенко, Кирило Шарудило, Олександр Предко, Маша та Міша Гречангюки, Влад Руденко, Олександр Залевський. Їм тільки по 6-7 років та наполегливою працею юні каратисти примножать славу спортклубу і міста.

молодша групапершість клубу - середня група


першість клубу-  старша групачемпіонат Київської області
1 0

Ірина Петренко, www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.