» » » Припинено крадіжку паркану біля не збудованої школи

Припинено крадіжку паркану біля не збудованої школи

А було все так… У ніч з 6 на 7 травня близько 12-ої черговому Громадської організації «Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Бучанська варта»» зателефонував спостережливий бучанець, який повідомив, що на пустирі за стадіоном, де має будуватися школа, невідомі скручують металеві частини паркану.

Патруль «Бучанської варти» на чолі з головою Богданом Яворським прибув на місце пригоди за 5 хвилин. При огляді території на огородженій ділянці було виявлено двох невідомих чоловіків. Мету їхнього перебування на території майбутньої школи пояснити не змогли.
Разом з міліціонерами, які згодом прибули на місце злочину, було оглянуто вміст кишень підозрюваних. В одного з крадіїв було виявлено саморізи з залишками фарби, а за кілька хвилин – й засіб для викручування саморізів у траві.
Обох крадіїв було передано слідчий групі. Нині ведеться слідство.

Нині активісти громадської організації не отримають жодного фінансування. То ж за власні кошти забезпечують патрулювання бучанських вулиць – забезпечують автотранспорт, паливно-мастильні матеріали, амуніцію та спорядження тощо. Патріотично налаштовані бучанці, волонтери, демобілізовані воїни із зони АТО, які входять до складу «Бучанської варти», забезпечують правопорядок на вулицях та запобігають крадіжкам у місті, навіть незважаючи на відсутність постійного патруля.

Припинено крадіжку паркану біля не збудованої школиПрипинено крадіжку паркану біля не збудованої школиПрипинено крадіжку паркану біля не збудованої школи


Завдяки швидкому реагуванню вдалося присікти крадіжку паркану навколо незбудованої школи. А було все так ... Близько...

Posted by Бучанська Варта on 7 Май 2015 г.
газета: "Бучанські новини"
  2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.