» » » Припинено крадіжку паркану біля не збудованої школи

Припинено крадіжку паркану біля не збудованої школи

А було все так… У ніч з 6 на 7 травня близько 12-ої черговому Громадської організації «Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Бучанська варта»» зателефонував спостережливий бучанець, який повідомив, що на пустирі за стадіоном, де має будуватися школа, невідомі скручують металеві частини паркану.

Патруль «Бучанської варти» на чолі з головою Богданом Яворським прибув на місце пригоди за 5 хвилин. При огляді території на огородженій ділянці було виявлено двох невідомих чоловіків. Мету їхнього перебування на території майбутньої школи пояснити не змогли.
Разом з міліціонерами, які згодом прибули на місце злочину, було оглянуто вміст кишень підозрюваних. В одного з крадіїв було виявлено саморізи з залишками фарби, а за кілька хвилин – й засіб для викручування саморізів у траві.
Обох крадіїв було передано слідчий групі. Нині ведеться слідство.

Нині активісти громадської організації не отримають жодного фінансування. То ж за власні кошти забезпечують патрулювання бучанських вулиць – забезпечують автотранспорт, паливно-мастильні матеріали, амуніцію та спорядження тощо. Патріотично налаштовані бучанці, волонтери, демобілізовані воїни із зони АТО, які входять до складу «Бучанської варти», забезпечують правопорядок на вулицях та запобігають крадіжкам у місті, навіть незважаючи на відсутність постійного патруля.
Завдяки швидкому реагуванню вдалося присікти крадіжку паркану навколо незбудованої школи. А було все так ... Близько...

Posted by Бучанська Варта on 7 Май 2015 г.
0 0

газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.